Seniorzy: B-Klasa


SENIORZY: B-KLASA, grupa Sosnowiec




KADRA ZESPOŁU:

Adamus Patryk (2004)
Banasik Konrad (2001)
Bielecki Bartłomiej (2004)
Bogunia Szymon (2005)
Bąk Oskar (2004)
Gębala Michał (2002)
Juszczyk Jakub (2005)
Kajdan Filip (2004)
Król Łukasz (2005)
Kryczek Kamil (2003)
Kurnyta Krystian (2004)
Ligorowski Krzysztof (2004)
Legucki Przemysław (2004)
Łysakowski Konrad (2003)
Milowski Krystian (2004)
Nibus Oliwier (2004)
Nibus Marcel (2004)
Nowak Jakub (2001)
Pomykała Jakub (2004)
Pośpiech Jakub (2004)
Prokopek-Zieliński Daniel (2004)
Starzak Jakub (2004)
Szczepek Maciej (2004)
Tomalski Kuba (2004)
Uchnast Jakub (2005)
Wilczak Olaf (2004)
Witkowski Aleksander (2004)
Wójtowicz Patryk (2004)
Zając Sebastian (2004)


Sztab szkoleniowy:

Piotr Strzałkowski - I Trener
Damian Pawęzowski - II Trener


TERMINARZ ROZGRYWEK - B-KLASA SOSNOWIEC.
Runda jesienna, sezon 2021/2022




KOLEJKA DATA RYWAL
1 kolejka 15-08-2021 CZARNI SOSNOWIEC - UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA  przełożony
2 kolejka 22-08-2021 WARTA II ZAWIERCIE - CZARNI SOSNOWIEC  1-3
3 kolejka 29-08-2021 CZARNI SOSNOWIEC - KS GMINY PSARY  5-2
4 kolejka 05-09-2021 KS GIEBŁO - CZARNI SOSNOWIEC  2-8
5 kolejka 12-09-2021 CZARNI SOSNOWIEC - ŁAZOWIANKA II ŁAZY
6 kolejka 19-09-2021 PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE - CZARNI SOSNOWIEC
7 kolejka 26-09-2021 CZARNI SOSNOWIEC - ZEW SOSNOWIEC-KAZIMIERZ
8 kolejka 03-10-2021 GÓRNIK JAWORZNO - CZARNI SOSNOWIEC
9 kolejka 10-10-2021 CZARNI SOSNOWIEC - GÓRNIK II WOJKOWICE
10 kolejka 17-10-2021 UKS SŁAWKÓW - CZARNI SOSNOWIEC
11 kolejka 24-10-2021 CZARNI SOSNOWIEC - ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
12 kolejka 31-10-2021 PRZEMSZA SIEWIERZ - CZARNI SOSNOWIEC
13 kolejka 07-11-2021 CZARNI SOSNOWIEC - JSP WARTA ZAWIERCIE


AKTUALNA TABELA
http://www.90minut.pl/liga/1/liga12196.html






następny mecz

CZARNI SOSNOWIEC
MEDYK KONIN
CZARNI SOSNOWIEC
vs.
MEDYK KONIN
2 październik, Sosnowiec, Al.Mireckiego

poprzedni mecz

TME UKS SMS ŁÓDŹ
CZARNI SOSNOWIEC
TME UKS SMS ŁÓDŹ
1:1
CZARNI SOSNOWIEC
25 wrzesień, godz: 10:15 Łódź, Milionowa

tabela ligowa Ekstraliga kobiet

1. TME UKS SMS ŁÓDŹ 16
2. GÓRNIK ŁĘCZNA 15
3. CZARNI SOSNOWIEC 13
4. MEDYK KONIN 12

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć