Girls: Zespół rezerw



                      ZESPÓŁ REZERW: III LIGA KOBIET, GRUPA 3







KADRA ZESPOŁU:


Wiktoria Barczyk
Kinga Bieszczad
Paulina Czechowska
Daria Długokęcka
Kamila Fuchs
Kornelia Grosicka

Weronika Kamala
Wiktoria Karolska
Martyna Kowal
Laura Kowalczyk

Gabriela Kuczyńska
Emilia Kwadrans

Dominika Misztal
Oliwia Ogierman
Nikola Parusel

Izabela Sas
Ewa Sikora
Alicja Stolarczyk
Emilia Sułkowska
Klaudia Tobiczyk
Oliwia Uraczyńcow

Daria Woszkowska
Martyna Wrótniak
Klaudia Zygulska



* - w rozgrywkach III Ligi mogą występować wszystkie zawodniczki zgłoszone do rozgrywek Ekstraligi


SZTAB SZKOLENIOWY:

I Trener: Adrian Cioch
II Trener: Bartosz Kubisa
Kierownik: Tadeusz Kozielski




TERMINARZ ROZGRYWEK: III LIGA grupa 3

KOLEJKA DATA RYWAL
1 kolejka 28/29 sierpnia 2021 POLONIA TYCHY - CZARNI II SOSNOWIEC 
2 kolejka 4/5 września 2021 CZARNI II SOSNOWIEC - STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 
3 kolejka 11/12 września 2021 KKS BOGDAŃCZOWICE - CZARNI II SOSNOWIEC
4 kolejka 18/19 września 2021 CZARNI II SOSNOWIEC - PLON BŁOTNICA STRZELECKA
5 kolejka 25/26 września 2021 MITECH ŻYWIEC - CZARNI II SOSNOWIEC
6 kolejka 2-3 października 2021 CZARNI SOSNOWIEC - ŚLĘZA WROCŁAW
7 kolejka 9-10 października 2021 CHROBRY GŁOGÓW - CZARNI II SOSNOWIEC
8 kolejka 16/17 paździenika 2021 CZARNI II SOSNOWIEC - POLONIA ŚWIDNICA
9 kolejka 22/23 paździenika 2021 KKS ZABRZE - CZARNI II SOSNOWIEC
10 kolejka 30/31 paździenika 2021 CZARNI II SOSNOWIEC - PROMIEŃ ŻARY
11 kolejka 6/7 listopada 2021 UNIA OPOLE - CZARNI II SOSNOWIEC


AKTUALNA TABELA
http://www.90minut.pl/liga/1/liga12248.html








następny mecz

TME UKS SMS ŁÓDŹ
CZARNI SOSNOWIEC
TME UKS SMS ŁÓDŹ
vs.
CZARNI SOSNOWIEC
29 styczeń, Kleszczów

poprzedni mecz

CZARNI SOSNOWIEC
1. FC SLOVACKO
CZARNI SOSNOWIEC
:
1. FC SLOVACKO
22 styczeń, godz: 14:00 Sosnowiec, Kresowa 1

tabela ligowa Ekstraliga kobiet

1. GÓRNIK ŁĘCZNA 27
2. TME UKS SMS ŁÓDŹ 25
3. CZARNI SOSNOWIEC 24
4. GKS KATOWICE 20

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć