Aktualności
#
wróć do listy
14 sty
Zwycięzca konkursu mikołajkowego nagrodzony!

ZWYCIĘZCA KONKURSU MIKOŁAJKOWEGO

Dziś w siedzibie klubu nagrodziliśmy małego Piotrusia, zwycięzcę konkursu mikołajkowego. Zdjęcie kibicowskie Piotrusia okazało się najlepsze wśród wszystkich, które wzięły udział we wspólnej zabawie naszego klubu i Firmy Antrans Bis. Główną nagrodą w konkursie była koszulka naszej drużyny przewidziana do gry w UEFA Women Champions League z której chłopczyk był niezwykle zadowolony i w zamian obdarował naszą drużynę pięknymi rysunkami, jakie sam narysował specjalnie dla naszych dziewczyn :)
Dziękujemy Piotrusiu!!! Tacy kibice to prawdziwy skarb!!!Wróć do listy
24 sty
30 Finał WOŚP - Włączamy się do akcji!
KKS CZARNI "Czarni z WOŚP"
zobacz więcej
23 sty
Sparing. Czarni Antrans Sosnowiec - 1. FC Slovacko
EKSTRALIGA "Porażka z Czeszkami"
zobacz więcej
21 sty
Zapowiedź. Czarni Antrans Sosnowiec - 1.FC Slovacko
EKSTRALIGA "W sobotę z Czeszkami"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć