Aktualności
#
wróć do listy
06 sie
Zwycięski sparing z AZS-em UJ
Zwycięski sparing z AZS-em UJ
Za naszymi piłkarkami czwarty i zarazem ostatni sparing w tym okresie przygotowawczym. Podopieczne trenera Roberta Stanka podejmowały przy Mireckiego ekstraligowego rywala - AZS UJ Kraków. Po golach Kornelii Grosickiej, Nikol Kaletki i Kingi Puchalskiej wygrywamy 3-2. 
- Bardzo nas cieszy, że coraz lepiej rozumiemy się na boisku. To bardzo ważne, bo liga zbliża się wielkimi krokami - skomentowała mecz kontrolny Nikol Kaletka. 
-  Przede wszystkim polepszenie naszej gry w ataku i defensywie, co mam nadzieję przełoży się na grę w Radomiu już za tydzień. Cieszy także, że każda z zawodniczek ma czystą kartę i możnę sie pokazać w meczu. Od poniedziałku zaczynamy ciężki okres i 100 % zaangażowania do najbliższego meczu ekstraligowego. Świetnie, że liga się zaczyna - cieszy się Anna Szymańska. 
- Myślę, że zagrałyśmy dobrze. Trzeba jeszcze wyeliminować błędy indywidulane. Zmiana sztabu szkoleniowego i drużyny sprawia. że do wielu nowości musiamy się przyzwyczaić. Okres przygotwowawczy jest wymagający. Jestesmy bardzo pozytywnie nastawione. Drużynza została znacznie odmłodzona, ale daje to młodym zawodniczkom sporre szanse przebić się w Ekstralidze - dodaje Kamila Fuchs. 
-  Wydaje mi się, że sparing mozemy oceniać bardzo pozytywnie. Wynik końcowy bardzo cieszy. Miałyśmy mały przedsmak zbliżającej się ligi. Miałyśmy piłkę bardzo pod kontrolą. Cieszę się, że dobrze weszłam w drużynę. Dziewczyny bardzo mi pomagają, a sztab robi dobra robotę. Dobrze się tutaj zaaklimatyzowałam i cieszę się, że zdecydowałam się związać się z tym klubem  - Kinga Puchalska już nie może się doczekać debiutu w ligowym meczu w barwach Czarnych Sosnowiec. 

Fotki z dzisiejszego sparingu autorstwa Łukasza Koniecznego znajdziecie TUTAJ 

Fotki dostępne także pod linkiem TUTAJ 


Wróć do listy
10 sie
Prezes i trener Czarnych przed ligą
Polecamy nowy film na YouTube - w nim wywiad z prezesem i trenerem Czarnych przed sezonem. 
zobacz więcej
10 sie
Kadra na jesień 2022/23
Zobaczcie nasze zdjecie grupowe przed rundą jesienną sezonu 2022/23. 
zobacz więcej
10 sie
Nowy sezon tuż tuż :)
Nie możemy się już doczekać startu nowego sezonu. Przygotowania na ostatniej prostej. 
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć