Aktualności
#
wróć do listy
18 wrz
Zatopione w Łodzi
Od początku meczu stroną dominującą były miejscowe piłkarki, które kilkoma podaniami potrafiły stworzyć zagrożenie pod bramką Anny Szymańskiej. Nasza bramkarka spisywała się jednak bez zarzutu i dopiero w 24 minucie po uderzeniu z bliskiej odległości Klaudii Jedlińskiej była bez szans. Odpowiedź Czarnych mogła być błyskawiczna, bo kilka chwil po wznowieniu Hanna Sas umieściła piłkę w siatce łodzianek, ale niestety była na pozycji spalonej i gol nie został uznany.W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. UKS SMS dominował i szukał drugiej bramki. Nasz zespół z rzadka atakował, ale jak już stworzył sobie sytuację bramkową, to wyrównanie było bardzo blisko. Nie miała jednak w sobotnie przedpołudnie szczęścia wspomniana wcześniej Sas, który w drugiej połowie zaliczyła słupek po sytuacyjnym udrzeniu piłki w polu karnym. 
Skuteczniejsze byłuy łodzianki, a konkretnie Anna Rędzia, która w 64 minucie strzałem z dystansu pokonała Szymańską. Czarne szukały przynajmniej honorowej bramki, ale skończyło się tylko na uderzeniu w poprzeczkę. W ostatnich minutach w obramowanie bramki trafiła po strzale z okolic linii pola karnego Dżesika Jaszek.
Teraz nasz zespół czeka dłuższa przerwa. Zaplanowany na przyszły tydzień mecz 6. kolejki z Górnikiem Łęczna został przełożony na 19 października, następnie mamy reprezentacyjną przerwę i na ligowe boiska piłkarki ekstraligi powrócą w weekend 15-16 października. Wówczas czeka nas wyjazdowy pojedynek do Wrocławia.


Wróć do listy
30 wrz
Prezydent wręczył wyróżnienia
Z wizytą w UM.
zobacz więcej
30 wrz
Fizjoterapeuta pilnie poszukiwany!
Pracuj z nami!
zobacz więcej
26 wrz
07 zgłoś się "dwójki" i pięć bramek w sparingu
Pierwszy zespół pokonał w sparingu Skrę Częstochowa, z kolei rezerwy pokonały pewnie Chrobrego Głogów.
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć