Aktualności
#
wróć do listy
09 maj
Zapowiedź. Medyk Konin - Czarni Sosnowiec


23. kolejka Ekstraligi kobiet
MEDYK KONIN - CZARNI SOSNOWIEC
11.05.2019, godz. 12:00, Konin, ul. Podwale 1.


W najbliższą sobotę przed drużyną Czarnych Sosnowiec niezwykle ważne spotkanie. W Koninie na Stadionie Miejskim im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego nasze zawodniczki zmierzą się z Medykiem Konin. Będzie to trzeci pojedynek obu zespołów w tym sezonie. W pierwszym wyjazdowym meczu Czarne przegrały z Medykiem aż 0-5, w rewanżu w Sosnowcu padł wynik 1-1.
Po 22. kolejkach Ekstraligi obie ekipy mają na swoim koncie po 52 punkty i tracą tylko trzy “oczka” do pierwszego w tabeli Górnika Łęczna. Drużyna z Sosnowca przystąpi do sobotniego spotkania podbudowana wygraną w niesamowitych okolicznościach z UKS-em SMS Łódź (2-1 po karnych) w półfinale Pucharu Polski. Nasze zawodniczki postarają się zrewanżować Medykowi za bolesną porażkę z początku rozgrywek i wykonać krok w kierunku upragnionego tytułu mistrzyń Polski. Dodatkowym smaczkiem rywalizacji będzie fakt, że oba zespoły spotkają się w tym sezonie jeszcze raz, w finale Pucharu Polski w Łodzi.
Transmisja meczu na kanale MedykTV w serwisie YouTube. Trzymajcie kciuki za nasze dziewczyny!Autor: Przemysław Filip


Wróć do listy
27 maj
Andrea Horvathova z nowym kontraktem!
EKSTRALIGA "Adka na dłużej!"
zobacz więcej
27 maj
Wiktoria Kuciewicz z nowym kontraktem!
EKSTRALIGA "Kucia na dłużej!"
zobacz więcej
23 maj
Oświadczenie Zarządu KKS Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "Oświadczenie Zarządu"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć