Aktualności
#
wróć do listy
15 sie
Zapowiedź: Czarni Sosnowiec - Mitech Żywiec

CZARNI SOSNOWIEC - MITECH ŻYWIEC
Sosnowiec, Al. Mireckiego 31, 18.08.2018 godz. 11:00


W najbliższą sobotę czeka nas kolejna dawka nietuzinkowych emocji związanych z piłkarstwem kobiecym. Zespół Czarnych Sosnowiec rusza do walki o kolejną, pełną pulę punktową. Tym razem podopieczne trenera Grzegorza Majewskiego rozegrają derby z Mitechem Żywiec.
 
Po owocnych zwycięstwach z PSW Białą Podlaską oraz UJ'otem Kraków drużyna Czarnych szykuje się do klasycznej derbowej odsłony ze wspomnianym Mitechem Żywiec. Do sprawdzianu team'ów doszło tuż przed startem nowego sezonu Ekstraligi. Wówczas zawodniczki Czarnych zwyciężyły na swojej ziemi 4:0 po bramkach Joanny Operskalskiej, Marty Cichosz, Dżesiki Jaszek i Patricii Fischerovej. 
 
W ligowych zmaganiach w minionym sezonie obie drużyny spotkały sie ze sobą dwukrotnie. W 11 kolejce na wyjeździe Czarne zainkasowały trzy punkty zwyciężając 2:0 po bramkach Julii Wycisk i Luci Suskovej - notabene dawnej piłkarki Mitechu. W rewanżowym spotkaniu w ramach 22 kolejki w Sosnowcu ponownie brylowały Czarne wygrywając 2:0. Na listę strzelczyń wpisały się Patricia Fischerova oraz... Luci Suskova. 
 
Początek derbów aktualnych liderek klasyfikacji generalnej w sezonie 2018/2019 w Ekstralidze już w sobotę o godzinie 11:00 przy Alei Mireckiego 31. Miło poinformować, że spotkanie również będzie transmitowane, o czym poinformujemy w osobnym wpisie na naszej stronie.
 
Autor: Piotr Walkowiak 
Wróć do listy
18 kwi
19 kolejka GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 1-1
EKSTRALIGA "Nieskuteczni w Katowicach"
zobacz więcej
16 kwi
Zapowiedź. GKS Katowice - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "Derby w środku tygodnia"
zobacz więcej
16 kwi
CzarniTV "Skrót meczu Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź"
EKSTRALIGA "Skrót meczu z UKS SMS"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć