Aktualności
#
wróć do listy
09 lis
Zapowiedź: Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych

ZAPOWIEDŹ

Ekstraliga kobiet
CZARNI SOSNOWIEC - AZS PWSZ WAŁBRZYCH
Sosnowiec, Al. Mireckiego 31, 11.11.2017 godz. 13:00


W najbliższą sobotę zespół Czarnych czeka bardzo ważny mecz. Podopieczne Grzegorza Majewskiego i Łukasza Wojtali zmierzą się z trzecim w tabeli AZS PWSZ Wałbrzych w ramach 13 kolejki Ekstraligi kobiet. W poprzednim spotkaniu mimo ogromnej przewagi naszej drużyny mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Dodatkowo podczas meczu nasz klub wraz z Fundacją "Serca dla Maluszka" zorganizuje zbiórkę pieniędzy na leczenie trzyletniej Aleksandry Trznadel z Bielska-Białej. Prosimy wszystkich sympatyków naszego klubu o wsparcie!!


      GRAMY DLA OLI!!!

Wróć do listy
25 cze
Grzegorz Majewski uczestnikiem konferencji na Wyspach Brytyjskich
EKSTRALIGA "Angielskie nauki Trenera Grzegorza"
zobacz więcej
25 cze
Kadetki. Podsumowanie sezonu 2017/2018
KADETKI "Podsumowanie występu rezerw"
zobacz więcej
24 cze
Wywiad z Dominiką Misztal
KADETKI "Dominika Misztal po debiutanckiej rundzie"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć

Partnerzy

Sponsorzy Klubu oraz Akademii