Aktualności
#
wróć do listy
26 cze
Wywiad. Patricia Fischerova ocenia zakończony sezon


WYWIAD Z PATRICIĄ FISCHEROVĄ

Od lat uważana za filar defensywy Czarnych. Ma za sobą kolejny udany sezon. Wróciła po kontuzji silniejsza, a przede wszystkim skuteczniejsza. Jedenaście bramek w sezonie to wynik jakim chciałby się pochwalić nie jeden napastnik, a mowa tu przecież o środkowej obrończyni. Udało nam się namówić na krótką rozmowę Patricię Fischerovą, czołową defensorkę naszego zespołu i Reprezentacji Słowacji. Zachęcamy do lektury


Fot. Dariusz KoziorowskiREDAKCJA: Masz za sobą niezwykle udany sezon. Przez całe rozgrywki prezentowałaś bardzo równą, wysoką formę. Po kontuzji już chyba nie ma śladu?

PATRICIA FISCHEROVA: Powrót do grania bardzo wiele dla mnie znaczył, brakowało mi piłki i robiłam wszystko by jak najszybciej wrócić. Ten sezon był bardzo udany pod tym względem bo nie zwracałam uwagę na kostkę i szczerze już nie pamiętam, że kiedyś miałam kontuzję.

Nie dość, że byłaś mocnym punktem naszej defensywy to jeszcze strzeliłaś sporo bramek. Naliczyłem ich jedenaście w Ekstralidze i jedną w Pucharze Polski. Miałaś już kiedyś równie skuteczny sezon w swojej karierze?

W ekstralidze nigdy tyle bramek nie strzeliłam, Oczywiście zawdzięczam to dziewczynom i ich skutecznym podaniom, ale szczęście odgrywało największą rolę. Byle by w kolejnym sezonie również sprzyjało.

Brązowy medal i finał Pucharu Polski, to dobry wynik naszego zespołu w zakończonym sezonie?

Cały klub chciał osiągnąć więcej, jednak czegoś zabrakło.

Wiemy już, że zostajesz z nami na dłużej co ucieszy zapewne naszych sympatyków. Postawiłaś już przed sobą cel na kolejny sezon czy głównie skupiłaś się na odpoczynku i rozpoczętym urlopie?

Teraz najważniejszy dla mnie jest odpoczynek i doładowanie baterii przed nowym sezonem. Zdecydowałam się zostać w Czarnych z prostego powodu, w naszej drużynie drzemie ogromny potencjał i mimo bardzo dobrych wyników w poprzednich sezonach brakuje mi do kolekcji złotego medalu i Pucharu Polski.Rozmawiał: Janusz DyszkowskiWróć do listy
17 paź
Zapowiedź. UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "W sobotę mecz o przetrwanie"
zobacz więcej
16 paź
Zapowiedź. Skra Częstochowa U15 - Czarni Sosnowiec U15
U-15 "Piętnastki odrabiają zaległości"
zobacz więcej
15 paź
Weronika Kamala na treningach pierwszego zespołu
EKSTRALIGA "Kamala trenuje z Ekstra"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć