Aktualności
#
wróć do listy
04 gru
Wywiad. Alicja Stolarczyk po meczu z Wandą w MMP U19

WYWIAD. ALICJA STOLARCZYK PO MECZU Z WANDĄ KRAKÓW W MMP U19 W FUTSALU KOBIET

Tylko remisem zakończył się drugi mecz grupowy naszego zespołu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-19 w futsalu kobiet. Mimo dużej przewagi nasza drużyna nie potrafiła odnieść zwycięstwa, do tego popełniliśmy fatalne błędy w defensywie co wykorzystał rywal i osiągnął satysfakcjonujący remis. Strata dwóch punktów sprawia, że dopiero w ostatniej kolejce rozstrzygnięte zostaną losy awansu do fazy Play-Off. Co o spotkaniu z Wandą powiedziała strzelczyni dwóch bramek dowiecie się z któtkiej rozmowy jaką przeprowadziliśmy z Alicją Stolarczyk tuż po spotkaniu.
Fot. Klaudia Golasz/kobiecyfutbol.plREDAKCJA: Tylko remis w drugim starciu, w którym byliśmy stroną przeważającą. Czego zabrakło aby odnieść zwycięstwo?

ALICJA STOLARCZYK: Myślę, że zabrakło nam na pewno skupienia. Szkoda tego meczu bo jednak cały czas to my prowadziłyśmy grę i tworzyłyśmy akcje. Niestety, nasza skuteczność i celność jest na pewno do poprawy.

REDAKCJA: Do swojego dorobku dokładasz kolejne dwa trafienia i wyrastasz na czołową strzelczynię turnieju. Atakujesz tytuł Królowej Strzelczyń?

ALICJA STOLARCZYK: Wiadomo, dam z siebie wszystko żeby strzelić jak najwięcej bramek i może akurat uda się zdobyć tytuł Królowej Strzelczyń.

REDAKCJA: Remis z Wandą komplikuje nieco naszą sytuację w tabeli. Koniecznie trzeba teraz wygrać z faworytem grupy AZS UAM Poznań. Myślisz, że stać na to nasz mniej doświadczony futsalowo zespół?

ALICJA STOLARCZYK: Zespół z Poznania jest liderem, aczkolwiek uważam, że mamy duże szanse aby z nimi wygrać.Rozmawiał: Janusz Dyszkowski

Wróć do listy
24 sty
30 Finał WOŚP - Włączamy się do akcji!
KKS CZARNI "Czarni z WOŚP"
zobacz więcej
23 sty
Sparing. Czarni Antrans Sosnowiec - 1. FC Slovacko
EKSTRALIGA "Porażka z Czeszkami"
zobacz więcej
21 sty
Zapowiedź. Czarni Antrans Sosnowiec - 1.FC Slovacko
EKSTRALIGA "W sobotę z Czeszkami"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć