Aktualności
#
wróć do listy
03 sty
W niedzielę turniej rocznika 2009! Zapraszamy!

W najbliższą niedzielę (6 stycznia) w Hali sportowej MOSiR przy ul. Żeromskiego w Sosnowcu odbędzie się silnie obsadzony turniej piłki nożnej rocznika 2009, którego organizatorem jest nasz klub. W turnieju oprócz gospodarzy wystąpią takie zespoły jak: Zagłębie II Sosnowiec, Orbita Bukowno, MKS Mysłowice, FA Bielsko-Biała, Słowik Olkusz, APN Olimpia II Piekary Śląskie, Rekord Bielsko-Biała, KA4 resPect Krobia, FA Czeladź. Turniej swą obecnością zaszczycą reprezentantki Polski w piłce nożnej kobiet Dagmara Grad i Anna Szymańska, które na koniec rywalizacji wręczą uczestnikom nagrody. Swoją obecność zapowiedziały również inne zawodniczki zespołu Ekstraligi naszego klubu.
Turniej ten rozgrywany będzie pod hasłem "Gramy dla Michała!" i jest on kolejnym wyrazem wsparcia Akademii Piłkarskiej Czarnych Sosnowiec dla jednego z naszych zawodników, który podczas meczu ligowego uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Serdecznie zapraszamy wszystkich na to niecodzienne wydarzenie!!!
Startujemy już od godziny 8:00!!! Bądźcie z nami!!!


Wróć do listy
17 sty
Siedem zawodniczek Czarnych powołanych na konsultację Reprezentacji ŚlZPN U-16
KKS CZARNI "Siedem zawodniczek z powołaniami"
zobacz więcej
17 sty
CzarniTV "Bramka Roku 2018 - wyniki głosowania"
CZARNITV "Bramka Roku 2018 - wyniki głosowania"
zobacz więcej
16 sty
Współpraca z Fizjo-Active Tychy
AKADEMIA "Czarni z Fizjo-Active"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć

Partnerzy

Sponsorzy Klubu oraz Akademii