U-15. Wisła Skoczów - Czarni Sosnowiec 2-10

Śląska Liga Trampkarek U-15
09.11.2019 godz. 10:00, Skoczów, ul. Sportowa
WISŁA SKOCZÓW - CZARNI SOSNOWIEC  2:10 (1:2)
Bramki: Paulina Kowalska (1'), Laura Koenig (46') - Karolina Sroka (30', 47', 51'), Klaudia Zygulska (21', 57'), Martyna Wrótniak (43', 54'), Natalia Dunajewska (38'), Agata Bakensztos (45'), Wiktoria Durnaś (76')

CZARNI: Ewa Sikora, Maja Kołodziej, Wiktoria Piechowicz, Natalia Dunajewska, Agata Bakensztos, Oliwia Baran, Wiktoria Durnaś, Martyna Kowal, Wiktoria Latos, Weronika Kamińska, Klaudia Zygulska
REZERWA: Laura Kowalczyk, Amelia Kowalewska, Joanna Piekarz, Karolina Sroka, Martyna Wrótniak
TRENER: Paulina Zawiślak

WISŁA: Karolina Stylok, Nikola Olszowska, Sandra Kuczera, Adrianna Sojka, Oliwia Cichocka, Laura Koenig, Zuzanna Guzdek, Estera Wanat, Kornelia Małyjurek, Anna Ponikiewska, Paulina Kowalska
REZERWA: brak
TRENER: Sonia Gustowska

Opis:
Najwyższe zwycięstwo w tym sezonie odniosły podopieczne Pauliny Zawiślak w Skoczowie pokonując miejscową Wisłę! Tradycyjnie, zaczęło się od straty gola przez naszą drużynę. Już w pierwszej munucie gospodynie zaskoczyły nasz zespół szybką akcją. Dopiero w 21 minucie meczu udało się wyrównać stan meczu dzięki bramce Klaudii Zygulskiej. W 30 minucie Karolina Sroka daje naszej drużynie prowadzenie strzelając pierwszego z trzech swoich goli w tym meczu. Na listę strzelczyń wpisywały się również po raz drugi Klaudia Zygulska oraz Martyna Wrótniak (dwukrotnie), Natalia Dunajewska, Agata Bakensztos i Wiktoria Durnaś. Ambitnie grające gospodynie zdołały strzelić jeszcze jedną bramkę choć mogły również więcej, jednak świetnie w naszej bramce spisywała sie Ewa Sikora. Mecz ostatecznie zakończył się wysoką wygraną naszej drużyny 10-2!

Autor: Janusz Dyszkowski