Aktualności
#
wróć do listy
08 luty
Turniejowe granie rocznika 2011

Relacja z ostatnich turniejów rocznika 2011:
 
W ubiegłym tygodniu nasze żaczki brały udział w dwóch turniejach, jedna grupa pod wodzą trenera Michała Krakowskiego próbowała swoich sił na turnieju w Sosnowcu, gdzie mierzyła się m.in z zespołami MUKP Dąbrowa Górnicza, Zewu Sosnowiec oraz Piłkarza Sosnowiec, chłopcy pokazali się z dobrej strony i z każdym kolejnym meczem prezentowali się coraz lepiej, oby tak dalej!
 
AP Czarni wystąpili w składzie:
Wiktor Uznański, Filip Gola, Marcel Olczyk, Aurelia Kozień, Wiktor Dudek, Garbiel Kyzioł, Franciszek Wnukowski, Michał Soliński, Adam Palonka


Fot. Archiwum prywatne Patryk Kura

 
 
Natomiast drużyna prowadzona przez trenera Patryka Kurę brała udział w dobrze obsadzonym turnieju w Czeladzi, już od pierwszego meczu było widać dobrą dyspozycję naszych zawodników, w każdym meczu nasz zespół dominował co przełożyło się na koniec turnieju, który drużyna ukończyła bez porażki.
Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Alan Jabczyński, warto zauważyć, że Alan jest rok młodszy co zasługuje na szczególne wyróżnienie! 
 
AP Czarni wystąpili w składzie:
Filip Dziewior, Wiktor Baliński, Konrad Siba, Julian Skiba, Alan Jabczyński, Miłosz Elżbieciak, Bruno Bagadziński, Adrian Kowalski, Marcel Hałda
 
Brawo dla wszystkich naszych zawodników!Autor: Janusz Dyszkowski, Patryk Kura
 
Wróć do listy
16 luty
Zapowiedź. Czarni II Sosnowiec - MKS Myszków
KADETKI "Kolejny sprawdzian młodzieżówki"
zobacz więcej
13 luty
Zapowiedź. KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "W niedzielę ćwierćfinał PP"
zobacz więcej
12 luty
Będzie transmisja LIVE z Bydgoszczy!!!
EKSTRALIGA : "LIVE z Bydgoszczy"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć