Aktualności
#
wróć do listy
13 mar
Turniej rocznika 2009 w Głuchołazach

W ubiegłym tygodniu zespół z rocznika 2009 uczestniczył w ciekawym turnieju w Głuchołazach, gdzie w ośrodku Banderoza zmierzyło się ze sobą sześć zespołów. Organizatorem imprezy pod hasłem „W drodze do ekstraklasy” była szkółka AP Namysłów, a nasz klub wystawił do rywalizacji dwie drużyny. Przez trzy dni zespoły rywalizowały ze sobą pod Balonem w systemie "każdy z każdym", rozgrywając ze sobą aż po trzy mecze. Nasza pierwsza drużyna zajęła czwarte miejsce, natomiast druga drużyna ukończyła rywalizację na piątym miejscu.
Podczas turnieju naszym drużynom towarzyszyła bardzo liczna grupa rodziców naszych zawodników, która wiernie wspierała nasze zespoły w zmaganiach sportowych jak i również wzięła udział w meczach "Rodzice vs Dzieci".


Fot. Archiwum prywatne Kamil Batóg


Drużyny uczestniczące w Turnieju:

AP Namysłów
Polonia Nysa
Hattrick Głuchołazy
AP Dzierżoniów
Czarni Sosnowiec I
Czarni Sosnowiec II

Nasze zespoły reprezentowali: Olaf Szeptuch, Kosma Wędzik, Michał Opałka, Daniel Strzelecki, Oliwia Pierścionek, Julia Jamroży, Aleksander Biedroń, Maja Sobala, Wiktor Wróbel, Filip Babuch, Daniel Stawiarski, Jakub Nawrot, Dawid Kuzior, Filip Królikowski
Trener: Kamil BatógAutor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
21 maj
III Liga. Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy 6-1
KADETKI "Kadetki wróciły na zwycięską ścieżkę"
zobacz więcej
19 maj
24 kolejka Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 4-0
EKSTRALIGA "Okazałe zwycięstwo z SMS-em"
zobacz więcej
18 maj
Zapowiedź. Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy
KADETKI "Młodzież w niedzielę walczy z Polonią tychy"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć