Aktualności
#
wróć do listy
25 mar
Turniej Elite Cup Wrocław - Rocznik 2009


Turniej Elite Cup Wrocław, 23.03.2019, Rocznik 2009

W sobotę od godziny 14.00 we Wrocławiu na Polach Marsowych zawodnicy z rocznika 2009 rozpoczęli turniej Elite Cup organizowany przez AP Jedenastka.

Do turnieju przystąpiło 13 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy. Rywalizacja toczyła się równolegle na czterech boiskach. Dwie najlepsze drużyny z każdej z grup awansowały do kolejnej grupy – złotej, walcząc o miejsca 1-6. Pozostałe drużyny rywalizowały w grupie srebrnej o miejsca 7-13. Nasz zespół został przydzielony do grupy C, w której ostatecznie zajął 3 miejsce. Naszym chłopcom zabrakło zaledwie jeden punkt aby wywalczyć awans do grupy złotej.Fot. Archiwum prywatne Kamil Batóg


Czarni wystąpili w następującym składzie:

Olaf Szeptuch, Strzelecki Daniel, Biedroń Aleksander, Pierścionek Oliwier, Opałka Michał, Wróbel Wiktor, Królikowski Filip, Kuzior Dawid, Babuch Filip.  


TABELA GRUPY C:

1.    AP MŁODY MKS KLUCZBORK    9pkt
2.    LOTNIK JEŻÓW SUDECKI    7pkt
3.    CZARNI SOSNOWIEC    6 pkt
4.    KS ŚLĘZA II WROCŁAW     4pkt
5.    WKS ŚLĄSK I WROCŁAW     1pkt

Wyniki naszej drużyny:

Czarni Sosnowiec - WKS Śląsk I Wrocław 2:1
Czarni Sosnowiec - Lotnik Jeżów Sudecki 0:2
Czarni Sosnowiec - KS Ślęza II Wrocław 3:1
Czarni Sosnowiec - MKS Kluczbork 1:2

Niestety, po wyczerpujących pojedynkach w grupie, nasza drużyna nie potrafiła utrzymać odpowiedniego poziomu. W grupie srebrnej wygrywamy zaledwie dwa spotkania na sześć rozegranych, co ostatecznie daje 12 miejsce w tabeli końcowej.

Kamil Batóg (Trener rocznika 2009): Turniej traktujemy, jako kolejną lekcję dla naszych zawodników i trenera. Pomimo małej zdobyczy punktowej, zespół pokazał się z bardzo dobrej strony. Tworzył wiele sytuacji podbramkowych i oddawał wiele strzałów. Praktycznie w każdym meczu był drużyną dominującą, co wielokrotnie spotykało się nawet z gratulacjami od kibiców drużyny przeciwnej. Serdecznie podziękowania dla rodziców, którzy jak zawsze stanęli na wysokości zadania i wspierali naszych młodych zawodników.Autor: Janusz Dyszkowski, Kamil Batóg

Wróć do listy
26 cze
Wywiad. Patricia Fischerova ocenia zakończony sezon
EKSTRALIGA "W naszej drużynie drzemie ogromny potencjał"
zobacz więcej
25 cze
Ekstraliga. Podsumowanie sezonu 2018/2019
EKSTRALIGA "Podsumowanie sezonu"
zobacz więcej
25 cze
Wywiad. Daria Długokęcka młoda supersnajperka
KADETKI "Wywiad z Długą"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć