Aktualności
#
wróć do listy
10 wrz
Trzy bramki, trzy punkty
Już pierwszy groźny atak przyniósł Czarnym prowadzenie. Po wrzutce Nikol Kaletki, Zofia Buszewska tylko musnęła piłkę, ta spadła wprost pod nogi Darii Kurzawy, która bez problemów wpakowała w 6 miniucie piłkę do bramki szczecinianek.

Pierwsze minuty należały do Pogoni, która śmiało zaatakowała. Gol nieco ustudził zapędy przyjezdnych. Do przerwy więcej bramek nie obejrzeliśmy, choć zwłaszcza Czarne miały swoje okazje. Blisko była Jessica Jaszek, ale w dogodnej sytuacji źle trafiła w piłkę. Z kolei w końcówce pierwszej połowy z dystansu przymierzyła Nikol Kaletka, ale po jej strzale piłka odbiła się od poprzeczki.

Zespół Roberta Stanka podwyższył prowadzenie w 56 minucie. Buszewska wstrzeliła futbolówkę wysoko w pole karne, Natalia Radkiewicz wyskoczyła zbyt późno w skutek czego uprzedziła ją Jessica Jaszek i strzałem głową podwyższyła prowadzenie.

Pogoń mimo straty kolejnej bramki szukała swoich szans, ale Anna Szymańska świetnie radziła sobie między słupkami. W końcówce sosnowiczanki jeszcze raz przycisnęły i postawiły kropkę nad "i". Uczyniła to kapitalnym uderzeniem w "okienko" bramki szczecinianek Aloicja Materek.

To trzecia wygrana sosnowiczanek w sezonie!


Wróć do listy
30 wrz
Prezydent wręczył wyróżnienia
Z wizytą w UM.
zobacz więcej
30 wrz
Fizjoterapeuta pilnie poszukiwany!
Pracuj z nami!
zobacz więcej
26 wrz
07 zgłoś się "dwójki" i pięć bramek w sparingu
Pierwszy zespół pokonał w sparingu Skrę Częstochowa, z kolei rezerwy pokonały pewnie Chrobrego Głogów.
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć