Aktualności
#
wróć do listy
12 lip
Treningi Doroty Hałatek w Borussii Moenchengladbach

W ostatnich dniach zawodniczka naszego klubu Dorota Hałatek przebywała w niemieckim Moenchengladbach, gdzie na zaproszenie scoutów działających na terenie naszych zachodnich sąsiadów miała możliwość trenowania z pierwszym zespołem Borussii Moenchengladbach, która w poprzednim sezonie występowała jeszcze w 1.Frauen Bundeslidze.

Jak mówi sama zawodniczka była bardzo zadowolona mając możliwość skonfrontowania swoich umiejętności na tle zawodniczek jednej z z najlepszych lig w europie


"Bardzo się cieszę, że miałam możliwość sprawdzenia się w niemieckim zespole. Mogłam zobaczyć jak to wszystko wygląda i czy przede wszystkim mi się podoba. Jestem pozytywnie zaskoczona i nie ukrywam, że zaczynam myśleć poważniej o wyjeździe za granice w przyszłości".

           
           

               Fot. Archiwum prywatne Dorota Hałatek

Dorota solidnie przepracowała okres spędzony w spadkowiczu z Frauen Bundesligi. Choć treningi były dosyć ciężkie, to nasza piłkarka zadowolona jest jakości treningów oraz wsparcia jakie otrzymała od zespołu pomimo bariery językowej.

"Jeśli chodzi o treningi były dosyć ciężkie, także cieszę się, że okres pobytu tam spędziłam pracowicie. Na pewno podobała mi się również sama atmosfera na treningach, która była tak miła, przyjemna i przy której po prostu dobrze się trenowało. Cenię sobie fakt, że pomimo bariery językowej czułam duże wsparcie i pomoc ze strony drużyny".

Oczywiście, uspokajamy naszych kibiców, że Dorota w najbliższym czasie nigdzie się nie wybiera, mimo wielu ofert z polskich i zagranicznych zespołów :)


Fot. Archiwum prywatne Dorota HałatekAutor: Janusz Dyszkowski
Wróć do listy
06 gru
Zapowiedź. Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt U-15 "Czarni Cup 2019"
AKADEMIA "Czarni Cup U-15 Ladies"
zobacz więcej
03 gru
Podsumowanie sezonu. Czarni II Sosnowiec
KADETKI "Historyczna runda Kadetek!"
zobacz więcej
03 gru
Akademia Techniki. "Ferie z Techniką"
AKADEMIA "Zapisy na Ferie z Techniką"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć