Aktualności
#
wróć do listy
14 maj
Szkoleniowiec przed meczem w Bydgoszczy
Już w najbliższą niedzielę w samo południe Czarni zmierzą się na wyjeździe ze Sportisem Bydgoszcz. Zespół z Sosnowca zajmuje jedną z czołowych lokat w tabeli Ekstraligi i walczy o obronę tytułu Mistrzowskiego, a ekipa trenera Adama Górala plasuje się na siódmej pozycji. Jak zatem może wyglądać ten pojedynek?

- Na pewno spodziewamy się bardzo zdeterminowanego rywala. Nietrudno zauważyć, że zespół z Bydgoszczy w obecnym sezonie mocno bazuje na sferze wolicjonalnej. Mecze z udziałem zespołu Sportisu są owiane dużą agresywnością, sporą liczbą fauli i przerywanych momentów w płynnej grze. My natomiast będziemy chcieli to wykorzystać w niedzielnym spotkaniu, by mądrze budować swoje założenia w atakowaniu i nie wdawać się w bezpośrednie konfrontacje. Zdecydowanie postawimy na swój styl gry – podkreśla szkoleniowiec Czarnych Łukasz Wojtala.W ostatnim ligowym meczu drużyna z Zagłębia pokonała bielski Rekord i zainkasowała komplet punktów. W środę sosnowiczanki pewnie wygrały z ekipą z Konina i zapewniły sobie grę w finale Pucharu Polski. Te rezultaty pozwalają optymistycznie myśleć o kolejnym piłkarskim sprawdzianie, do którego muszą przystąpić Czarne.

- Naszym głównym celem jest zdobycie 3 punktów, jesteśmy mocno zmotywowani po ostatnim meczu, aby powtórzyć korzystny wynik wraz z bardzo atrakcyjną grą dla kibiców. Chcemy czuć radość z bycia na boisku i korzystać z każdej z 90 minut. Dlatego sympatycy naszej drużyny zgromadzeni na trybunach jak i przed monitorami mogą spodziewać się, że zaprezentujemy najlepszy futbol – dodaje trener.
 
Wróć do listy
16 maj
Rezerwy bez punktów
W weekend II drużyna KKS Czarni Antrans Sosnowiec zmierzyła się w ramach rozgrywek III ligi ze Ślęzą Wrocław.
zobacz więcej
15 maj
Nikol Kaletka o wygranej ze Sportisem
Jak pojedynek z ekipą z Bydgoszczy ocenia zdobywczyni jednej z bramek?
zobacz więcej
15 maj
Wygrywamy ze Sportisem!
Czarni pokonują 3:0 ekipę z Bydgoszczy po bramkach Wiankowskiej, Kaletki i Materek.
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć