Aktualności
#
wróć do listy
05 mar
Sympozjum z Raymondem Verheijenem

W ubiegłym tygodniu trenerzy naszego klubu wzięli udział w sympozjum ze znanym w świecie piłkarskim trenerem Raymondem Verheijenem. Tematami podczas warszawskiego spotkania były:
- Teoria Piłki Nożnej (Football Theory)
- Taktyka w Piłce Nożnej (Football Tactics)
- Rozumienie/Postrzeganie Gry (Game Insight)
- Myślenie w Piłce Nożnej (Football Braining)


Liczba osób mogąca wziąć udział w tym wydarzeniu była ograniczona zaledwie do stu uczestników, tym bardziej cieszy, że mimo ogromnego zainteresowania znalazło się miejsce aż dla sześciu trenerów naszego klubu, którymi byli Grzegorz Majewski, Adrian Cioch, Dariusz Klacza, Kamil Batóg, Patryk Kura i Bartosz Kubisa.Fot. WFA Polska


Grzegorz Majewski (Koordynator AP Czarni, Trener zespołu Ekstraligi Czarni Sosnowiec):

"Co do szkolenia pod okiem takiego fachowca muszę szczerze przyznać, że było to chyba najlepsze szkolenie w którym kiedykolwiek uczestniczyłem. Świetny fachowiec, dobrze przygotowany do zajęć pod kątem merytorycznym ale przede wszystkim potrafił aby uczestnik tej konferencji był skoncentrowany i brał czynny udział przez cały czas jej trwania, a nie łatwo jest to zrobić przy grupie stu osób. Warto było tam być i cieszę się, że w konferencji wzięli udział nasi Trenerzy Adrian Cioch, Dariusz Klacza jak również i Trenerzy naszej Akademii Kamil Batóg, Bartosz Kubisa oraz Patryk Kura. Chcemy cały czas się rozwijać jako klub i Akademia i czerpać wiedzę od najlepszych więc bardzo mnie to cieszy, że są organizowane takie szkolenia ze świetnymi fachowcami".Fot: WFA PolskaAutor: Janusz Dyszkowski

Wróć do listy
21 maj
III Liga. Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy 6-1
KADETKI "Kadetki wróciły na zwycięską ścieżkę"
zobacz więcej
19 maj
24 kolejka Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 4-0
EKSTRALIGA "Okazałe zwycięstwo z SMS-em"
zobacz więcej
18 maj
Zapowiedź. Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy
KADETKI "Młodzież w niedzielę walczy z Polonią tychy"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć