Aktualności
#
wróć do listy
20 lis
Stulecie naszego Partnera KP Warta Zawiercie
 
STULECIE NASZEGO PARTNERA KP WARTA ZAWIERCIE
 
W dniu dzisiejszym przy okazji meczu pucharowego naszego zespołu rezerw mieliśmy zaszczyt gościć Prezesa KP Warta Zawiercie, Pana Sebastiana Mularczyka. Nasz klub partnerski obchodzi w tym roku stulecie swojego istnienia i z tej właśnie okazji Prezes Warty złożył na ręce przedstawicieli Czarnych Sosnowiec Prezesa Roberta Majewskiego i Wiceprezesa Janusz Dyszkowskiego symboliczne podarunki upamiętniające to wspaniałe wydarzenie.
Klub Piłkarski Warta Zawiercie jest jednym z najbardziej zasłużonych klubów dla naszego regionu. Współpraca pomiędzy naszymi klubami układa się doskonale choć to dopiero początek wspólnej drogi do wielu sukcesów. Warcie oczywiście gratulujemy pięknej historii oraz życzymy kolejnych stu lat obfitych w sukcesy sportowe i organizacyjne!
Wróć do listy
04 gru
Tramsmisja. 1/16 Finału PP. Górnik Łęczna - Czarni Antrans Sosnowiec
PUCHAR POLSKI "Transmisja pucharu z Górnikiem"
zobacz więcej
04 gru
Wywiad. Alicja Stolarczyk po meczu z Wandą w MMP U19
AKADEMIA "Rpzmowa z Alą po Wandzie"
zobacz więcej
04 gru
Tramsmisja. MMP U19 w futsalu kobiet - dzień 2
AKADEMIA "Transmisja MMP dz. 2"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć