Aktualności
#
wróć do listy
10 luty
Sparing. Czarni Sosnowiec - GKS Katowice 1-1

CZARNI SOSNOWIEC - GKS KATOWICE  1-1 (0-0, 1-0, 0-1)
Sosnowiec, Al. Mireckiego 31, 10.02.2018, godz. 11:00
Bramki: Zaw. testowana - Wiktoria Nowak


Skład Czarnych: Anna Szymańska - Patricia Fischerova, Karolina Wieczorek, Julia Wycisk, Dorota Hałatek, Andrea Horvathova, Patricia Hmirova, Stanislava Liskova, Patrycja Matla, Lucia Suskova, Petra Zdechovanova
REZERWA: Dagmara Grad, Oliwia Ogierman, Alicja Stolarczyk, Klaudia Tobiczyk, Joanna Operskalska, Paulina Czechowska, Kamila Fuchs, Zaw. testowana

Opis:
Remisem zakończył się trzeci mecz kontrolny naszego zespołu z pierwszoligowym GKS Katowice. Trenerzy Grzegorz Majewski i Łukasz Wojtala poświęcili sparing na przegląd kadry. Stąd brak w wyjściowym składzie kluczowych zawodniczek Joanny Operskalskiej i Dagmary Grad, wciąż kontuzjowane są Anna Maria Smidova i Oliwia Cichy, natomiast przeziębienie zatrzymało w domu Martę Cichosz.
Mecz z GKSem stał na przyzwoitym równym poziomie, obfitował w dużo walki. Pierwsza tercja prowadzona w szybkim tempie zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej Czarne wyszły na jednobramkowe prowadzenie, a w trzeciej tercji katowiczanki wyrównały stan meczu.


Grzegorz Majewski: "Meczem z GKS Katowice zakończyliśmy obóz dochodzeniowy. Dziewczyny bardzo ciężko pracowały w tygodniu na zajęciach, co zresztą było widać w dzisiejszym test-meczu. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny, wykonały kawał dobrej pracy, która na pewno zaowocuje w kolejnych mikrocyklach. Grę kontrolną z GKS Katowice potraktowaliśmy jako bardzo mocną jednostkę treningową i przegląd kadry. W dzisiejszym meczu w trzeciej tercji wystąpiło sześć dziewczyn do szesnastego roku życia i spisały się pozytywnie co oczywiście bardzo nas cieszy"

Łukasz Wojtala: "Dzisiejsze spotkanie było jednostką kończącą mikrocykl obozu dochodzeniowego. Widać było u dziewczyn skutki ciężkich jednostek treningowych, mimo wszystko dziewczyny starały się na wysokim poziomie zrealizować wszelkie założenia, które wyznaczyliśmy sobie na dzisiejszy mecz kontrolny. Ewidentnie brakowało swobody w poruszaniu się naszych zawodniczek bez piłki, natomiast na 'łapanie świeżości' nadejdzie czas w późniejszych mikrocyklach. Całościowo podsumowując dzisiejsze spotkanie możemy być zadowoleni z postawy naszych zawodniczek, wynik był dla nas, jak i w poprzednich sparingach, sprawą drugorzędną. Za ogrom pracy w całym tygodniu i dzisiejszym meczu kontrolnym należą im się gratulacje"
Autor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
17 sty
Siedem zawodniczek Czarnych powołanych na konsultację Reprezentacji ŚlZPN U-16
KKS CZARNI "Siedem zawodniczek z powołaniami"
zobacz więcej
17 sty
CzarniTV "Bramka Roku 2018 - wyniki głosowania"
CZARNITV "Bramka Roku 2018 - wyniki głosowania"
zobacz więcej
16 sty
Współpraca z Fizjo-Active Tychy
AKADEMIA "Czarni z Fizjo-Active"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć

Partnerzy

Sponsorzy Klubu oraz Akademii