13 luty
Sparing. Czarni II Sosnowiec - Polonia Bytom 5-2

CZARNI II SOSNOWIEC - POLONIA BYTOM 5-2 (3-0, 1-1, 1-1)
Sosnowiec, Al. Mireckiego, 11.02.2018, godz. 11:00

Bramki: Karolina Woźniakowska, Emilia Sułkowska, Zuzanna Fujarska, Daria Długokęcka,  Izabela Sas

CZARNI II: Izabela Sas (Julia Kurkowska), Daria Woszkowska, Kamila Fuchs (Dominika Kozłowska), Julia Fujarska (Natalia Brożyna ), Marta Sroczyńska (Julia Kowalczyk ), Emilia Sułkowska (Nicol Perczak), Dominika Misztal, Daria Długokęcka, Zuzanna Fujarska, Jesica Godowska, Karolina Woźniakowska
TRENERZY: Urszula Bydlińska, Adrian Cioch

Opis:
Drugie zwycięstwo w trzecim meczu kontrolnym uzyskał zespół Kadetek. Podopieczne Urszuli Bydlińskiej i Adriana Ciocha zwłaszcza w pierwszej tercji (grano 3x30 min. przyp. red.) zdominowały rywalki wychodząc na trzybramkowe prowadzenie. Druga i trzecia tercja były już bardziej wyrównane. Ostatecznie nasze dziewczyny wygrały 5-2, a nasz sztab szkoleniowy miał do dyspozycji aż szesnaście piłkarek.

Autor: Janusz Dyszkowski