Aktualności
#
wróć do listy
01 kwi
Sebastian Stemplewski odchodzi z Czarnych!
SEBASTIAN STEMPLEWSKI ODCHODZI Z CZARNYCH! Dzisiejszy mecz ligowy z AP Lotos Gdańsk będzie ostatnim, w którym nasz zespół poprowadzi Sebastian Stemplewski. Nasz szkoleniowiec otrzymał propozycję objęcia Reprezentacji Polski kobiet w miejsce tymczasowej Selekcjonerki Niny Patalon. To niewątpliwie ogromna szansa dla trenera Sebastiana i nagroda za znakomite wyniki naszej drużyny w ostatnim czasie. Klub oczywiście już poszukał następcy. Nieoficjalnie ma nim zostać Piotr Mazurkiewicz, twórca największych sukcesów Górnika Łęczna. Dziękujemy trenerze i życzymy kolejnych sukcesów!!!
Wróć do listy
20 kwi
Zapowiedź. Tarnovia Tarnów - Czarni Sosnowiec
PUCHAR POLSKI "Jutro ćwierćfinał!"
zobacz więcej
19 kwi
Świetna frekwencja ogladalności meczu z Medykiem!
EKSTRALIGA "Świetna frekwencja oglądalnosci"
zobacz więcej
18 kwi
16 kolejka 2020/2021. Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 1-3
EKSTRALIGA "Pierwsza porażka"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć