Aktualności
#
wróć do listy
09 sty
Rocznik 2002. Plan przygotowań do rundy wiosennej

PLAN PRZYGOTOWAŃ ROCZNIKA 2002

Zespół z rocznika 2002 w końcem roku pożegnał swojego wieloletniego szkoleniowca, którym był Dawid Rzepliński. Od Nowego Roku opiekunem został Sławomir Chodor, dotychczas pracujący w naszej Akademii z najstarszą grupą Juniorów z rocznika 1999-2001.
Zespół już 3 stycznia rozpoczął przygotowania do nowego sezonu, a Trenera Sławka bardzo cieszy ogromne zaangażowanie i chęć pracy na treningach wszystkich zawodników. Zespół będzie trenował na własnych obiektach oraz będzie korzystał z siłowni.
Aż dziesięć sparingów zostało zaplanowanych na okres przygotowawczy do wiosennych rozgrywek. Poszukiwani są także nowi zawodnicy do gry w drużynie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Trener Sławomir Chodor o pierwszych dniach okresu przygotowawczego:
"Już 3 stycznia rozpoczęliśmy przygotowania do ligi. Na pewno pełni optymizmu przystępujemy do tego okresu przygotowawczego, tym bardziej, że drużyna w komplecie osiemnastu zawodników stawiła się na pierwszych zajęciach. Nikt nie zgłasza chęci zmian barw klubowych. Mam także nadzieję, że pójdzie to w drugą stronę i zasilą nas jeszcze chłopaki z innych klubów, jednak musiałyby to być przede wszystkim wzmocnienia, a nie uzupełnienia. Wierzę w tą drużynę i umiejętności chłopaków, dlatego nic na siłę nie będziemy załatwiać. Na pewno potrzebujemy trochę czasu, aby się poznać. Chłopaki muszą nabrać pewności siebie i wiary we własne umiejętności. Powoli będziemy wchodzić na wysokie obroty, mamy dużo czasu na ciężką pracę. Dołożyliśmy czwartą jednostkę treningową w tygodniu, zaczniemy oswajając się z siłownią. Ten pierwszy tydzień treningowy poświęciliśmy na adaptację po okresie świątecznym, a zakończyliśmy profesjonalnymi testami mocy, szybkości i wytrzymałości. Bardzo motywujące jest duże zaangażowanie i chęć pracy chłopaków w tym pierwszym tygodniu, dlatego myślę, że nasza praca pójdzie w dobrą stronę. Nie chcemy głośno mówić o naszych celach, każdy ciężko pracuje po to, aby wygrywać i czerpać radość z gry i tego właśnie będziemy od siebie oczekiwać w nadchodzącym sezonie".
Plan meczów kontrolnych:

13.01. (sobota) Przebój Wolbrom
20.01. (sobota) Podlesianka Katowice
27.01. (sobota) AS Wojkowice
03.02. (sobota) Zawisza Stara Kuźnia
10.02. (sobota) Źródło Kromołów
17.02. (sobota) Jedynka Tychy
24.02. (sobota) Podlesianka Katowice
03.03. (sobota) Polonia Bytom
10.03. (sobota) Sarmacja Będzin
17.03. (sobota) 1.FC Katowice
Autor: Janusz Dyszkowski

Wróć do listy
20 wrz
3 liga. MTS Knurów - Czarni II Sosnowiec 0-9
KADETKI "Młodzieżówka gromi w Knurowie"
zobacz więcej
20 wrz
Turniej rocznika 2011
AKADEMIA "Żaki w akcji!"
zobacz więcej
19 wrz
Zapowiedź: Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin
EKSTRALIGA "W sobotę z Olimpią"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć

Partnerzy

Sponsorzy Klubu oraz Akademii