Aktualności
#
wróć do listy
04 mar
Raport ze zgrupowań Reprezentacji Polski i Słowacji

SIEDEM PIŁKAREK CZARNYCH NA ZGRUPOWANIACH REPREZENTACJI POLSKI I SŁOWACJI

Aż siedem zawodniczek naszego klubu przebywa na zgrupowaniach swoich kadr narodowych. Reprezentacja Polski kobiet bierze udział w silnie obstawionym turnieju Algarve Cup w Portugalii. W pierwszym swoim pojedynku podopieczne Miłosza Stępińskiego niespodziewanie pokonały wyżej notowaną Hiszpanię 3:0, a po przerwie mogliśmy obejrzeć w biało-czerwonych barwach Dżesikę Jaszek i Martynę Wiankowską. W meczu nie zagrały niestety Anna Szymańska i Dagmara Grad. Dziś o 18:30 w portugalskim Parchal Reprezentacja Polski zmierzy się z mistrzyniami europy Holandią.
Natomiast przebywająca na Cyprze Reprezentacja Słowacji o godzinie 12:00 rozpoczęła w Larnace spotkanie z Austrią, a w wyjściowej jedenastce znalazły się Andrea Horvathova i Patricia Fischerova. Wcześniej podopieczne Petera Kopuna rozegrały dwa spotkania, niestety w obu poniosły porażkę. Najpierw z Belgią 0:3 (w wyjściowej jedenastce Patricia Hmirova, Patricia Fischerova i Andrea Horvathova), a następnie w mocno przemeblowanym składzie Reprezentacja Słowacji uległa Nigerii 3:4 (w wyjściowej jedenastce nie zagrała żadna zawodniczka naszego klubu). Na Cyprze przebywają Patricia Hmirova, Patricia Fischerova i Andrea Horvathova.


Fot. Paula Duda/Łączy Nas Piłka i Slovenský futbalový zväz


Dotychczasowe wyniki Reprezentacji Polski i Słowacji:

POLSKA - HISZPANIA 3:0
SŁOWACJA - BELGIA 0:3
SŁOWACJA - NIGERIA 3:4


Autor: Janusz Dyszkowski

Wróć do listy
21 maj
III Liga. Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy 6-1
KADETKI "Kadetki wróciły na zwycięską ścieżkę"
zobacz więcej
19 maj
24 kolejka Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 4-0
EKSTRALIGA "Okazałe zwycięstwo z SMS-em"
zobacz więcej
18 maj
Zapowiedź. Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy
KADETKI "Młodzież w niedzielę walczy z Polonią tychy"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć