Aktualności
#
wróć do listy
04 mar
Raport ze zgrupowań Reprezentacji Polski i Słowacji

SIEDEM PIŁKAREK CZARNYCH NA ZGRUPOWANIACH REPREZENTACJI POLSKI I SŁOWACJI

Aż siedem zawodniczek naszego klubu przebywa na zgrupowaniach swoich kadr narodowych. Reprezentacja Polski kobiet bierze udział w silnie obstawionym turnieju Algarve Cup w Portugalii. W pierwszym swoim pojedynku podopieczne Miłosza Stępińskiego niespodziewanie pokonały wyżej notowaną Hiszpanię 3:0, a po przerwie mogliśmy obejrzeć w biało-czerwonych barwach Dżesikę Jaszek i Martynę Wiankowską. W meczu nie zagrały niestety Anna Szymańska i Dagmara Grad. Dziś o 18:30 w portugalskim Parchal Reprezentacja Polski zmierzy się z mistrzyniami europy Holandią.
Natomiast przebywająca na Cyprze Reprezentacja Słowacji o godzinie 12:00 rozpoczęła w Larnace spotkanie z Austrią, a w wyjściowej jedenastce znalazły się Andrea Horvathova i Patricia Fischerova. Wcześniej podopieczne Petera Kopuna rozegrały dwa spotkania, niestety w obu poniosły porażkę. Najpierw z Belgią 0:3 (w wyjściowej jedenastce Patricia Hmirova, Patricia Fischerova i Andrea Horvathova), a następnie w mocno przemeblowanym składzie Reprezentacja Słowacji uległa Nigerii 3:4 (w wyjściowej jedenastce nie zagrała żadna zawodniczka naszego klubu). Na Cyprze przebywają Patricia Hmirova, Patricia Fischerova i Andrea Horvathova.


Fot. Paula Duda/Łączy Nas Piłka i Slovenský futbalový zväz


Dotychczasowe wyniki Reprezentacji Polski i Słowacji:

POLSKA - HISZPANIA 3:0
SŁOWACJA - BELGIA 0:3
SŁOWACJA - NIGERIA 3:4


Autor: Janusz Dyszkowski

Wróć do listy
25 mar
Turniej Elite Cup Wrocław - Rocznik 2009
AKADEMIA "Wrocławski turniej rocznika 2009"
zobacz więcej
24 mar
18 kolejka Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 2-6
EKSTRALIGA "Wysoka wygrana w Szczecinie"
zobacz więcej
18 mar
CzarniTV "Skrót meczu Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław"
CzarniTV "Skrót meczu z Wrocławiem"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć