Aktualności
#
wróć do listy
03 gru
Raport z występów skrzatów

Raport skrzatów

W czwartek (30.11.) nasze skrzaty z rocznika 2011/2012 wybrały się na mini-turniej do "EL Toro", gdzie mieli okazję rozegrać mecze z zespołami Przyszłość Sosnowiec oraz KS Mydlice. Zawodnicy rozgrywali spotkanie 3x3, mecz obfitował w dużą ilość bramek oraz wiele ciekawych akcji.
 
Sklad: Wiktor Balinski, Mateusz Kałwa, Mateusz Osman, Julian Skiba, Piotr Marek, Alan Jabczynski, Kuba Urgacz, Franek Wnukowski


Foto: Archiwum prywatne Patrycja Luty


Rocznik 2012 grudzień rozpoczął meczem sparingowym z drużyną Sparta Katowice. Spotkanie rozgrywaliśmy na dwóch boiskach w malej hali katowickiego Spodka. Mecz toczył się w zdrowej rywalizacji i przeważały głównie akcje indywidualne.

Sklad: Alan Szkutnik, Bruno Szkutnik, Alan Jabczynski, Alex Schab, Borys Sroka, Franek Wnukowski, Adam Medrzak


Foto: Archiwum prywatne Patrycja Luty


W sobotę (02.12.) z rocznikiem 2011 braliśmy udział w turnieju rozgrywanym w Mikołowie, w którym wystąpiło 8 drużyn. Pomimo bardzo wczesnej pobudki, zawodnicy spisali sie na medal. W każdym spotkaniu nie zabrakło woli walki, zaangażowania, pięknych akcji zespołowych oraz fantastycznych bramek.

Sklad: Wiktor Baliński, Julian Skiba, Konrad Siba, Wiktor Uznanski, Krzysztof Batko, Wojtek Konopka, Mateusz KałwaFoto: Archiwum prywatne Patrycja LutyPodsumowanie Trenerki Patrycji Luty:
"Bardzo mnie cieszy możliwość rozgrywania sparingów, turniejów z innymi zespołami. Zawodnicy mają możliwość rywalizacji z innymi drużynami, a nie tylko między sobą. Każdy mecz pokazuje, że praca na treningach popłaca, a uśmiech i zaangażowanie zawodników jest najlepszą nagrodą dla trenera. Chciałabym podziękować rownież rodzicom za zaangażowanie, bo bez nich skrzaty by nie grały"

Autor: Patrycja Luty, Janusz Dyszkowski

 
Wróć do listy
11 gru
Losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu Polski
PUCHAR POLSKI "Losowanie fazy ćwierćfinałowej"
zobacz więcej
10 gru
Czarni2TV "Turniej Mikołajkowy Czarni Cup w obiektywie CzarniTV""
CZARNITV "CzarniTV na Turnieju Mikołajkowym U8"
zobacz więcej
09 gru
Wywiad z Trenerem Tomaszem Nawrockim na temat "Czarni Cup 2018"
AKADEMIA "Wywiad z Trenerem Nawrockim"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć

Partnerzy

Sponsorzy Klubu oraz Akademii