RAPORT TYGODNIA:

Ekstraliga: "21 Kolejka Ekstraliga Kobiet", 30.04.2016
GÓRNIK ŁĘCZNA - CZARNI SOSNOWIEC 5-1 (2-0)
Bramka: Nikol Kaletka

Wyjazd do Łęcznej zakończył się całkowitą klęską naszego zespołu. Wysoka porażka pozbawiła również szans na znalezienie się w gronie zespołów, które po rundzie zasadniczej będą rywalizowały w grupie mistrzowskiej. Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu i w kolejnych pokazać się z lepszej strony.

Skład Czarnych: Anna Polok - Patricia Fischerova, Izabela Frączek (75' Anna Maria Smidova), Nikol Kaletka, Marlena Konieczna, Patrycja Matla (63' Angelika Gębka), Ewelina Prokop, Renata Warunek, Karolina Wieczorek (46' Karolina Gruszka), Julia Wycisk (46' Anna Wójcik), Petra Zdechovanova

Opinia o meczu zawodniczki Górnika Eewliny Kamczyk, która w tym spotkaniu trzykrotnie pokonała naszą bramkarkę:
"Od samego początku wiedziałyśmy, że będziemy musiały dać z siebie wszystko aby wygrać. Sosnowiec to dobra drużyna, która posiada bardzo dobre zawodniczki, w sobotę zagrałyśmy bardzo dobre spotkanie z założeniami trenera i to my wyszłyśmy zwycięsko"

Kadetki: "3 Liga Kobiet grupa Śląska I", 01.05.2016
POLONIA PORAJ - CZARNI SOSNOWIEC 2-1 (1-0)
Bramka: Natalia Frączak

W niedzielne popołudnie Kadetki w okrojonym składzie udały na wyjazdowy pojedynek z czołowym zespołem III Ligi Polonią Poraj. Mimo dzielnej postawy uległy gospodyniom 1-2

Skład Czarnych: Dorota Młynarczyk, Emilia Bajórska, Jagoda Bułman, Dominika Chomiuk, Natalia Frączak (63' Angelika Nowak), Karolina Kołdon, Magdalena Piekorz, Wiktoria Michalec, Patrycja Sakłak, Karolina Woźniakowska (60' Anna Kuć), Paulina Zarzycka

Opinia Darii Polańskiej, obecnej na meczu zawodniczki Polonii, która  obecnie leczy kontuzję:
"Spotkanie od początku było bardzo chaotyczne. Obie drużyny nie potrafiły wymienić kilku podań. W pierwszej połowie sytuacje podbramkowe można policzyć na palcach jednej ręki. Do przerwy było 1:0 po indywidualnej akcji kapitanki Polonii Patrycji Tkacz i wykończeniu Pauliny Koszownik. Kilka minut po rozpoczęciu drugich 45 minut do siatki trafia zawodniczka z Sosnowca po błędzie jednej z obrończyń. Dopiero ta bramka sprawiła, że mecz zaczął nabierać kształtów. Obie drużyny miały kilka sytuacji, a delikatną przewagę zawodniczek z Poraja udało się zamienić na bramkę w 67 minucie. Do końca meczu obie drużyny wydawały się być pogodzone z wynikiem, a kilka zrywów Czarnych nie doprowadziło już do wyrównania"

Juniorzy: "3 Liga Junior Młodszy B1 rocznik 1999-2000", 30.04.2016
ZAGŁEBIE SOSNOWIEC - CZARNI SOSNOWIEC  1-4 (0-1)
Bramki:
Kamil Słabosz x2, Adrian Grabowski, Artur Kujon

Juniorzy Młodsi odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo z klasowym przeciwnikiem. Tym razem ogrywając partnerskie Zagłębie Sosnowiec aż 4-1. Opiekuna zespołu po za samym zwycięstwem cieszy skuteczność drużyny i realizowanie ćwiczonych na treningach elementów gry.

Skład Czarnych: Bartłomiej Więcek, Kamil Marcinkowski (75' Michał Zimoląg), Adrian Grabowski, Patryk Derbin, Karol Knochowski, Michał Świątek (65' Michał Paczyński), Kamil Słabosz (75' Norbert Stasik), Adrian Kłys (55' Artur Kujon), Przemysław Bzura (75' Filip Michałczyk), Piotr Porada (70' Mateusz Foltyn), Piotr Kirejew,

Opinia o meczu Trenera Sławomira Chodora:
" Rozpoczęliśmy derby pełni nadziei po ostatnim zwycięstwie z aspirującą do awansu Gieksą Katowice. Wiedzieliśmy, że Zagłębie to klasowy zespół, staraliśmy się niwelować ich mocne strony i grać "naszą grę". Podeszliśmy niezwykle zmotywowani do tego meczu, pomimo, że jesteśmy klubem partnerskim i chłopaki obu drużyn doskonale się znają, na boisku "przyjaciół" nie było i nikt nogi nie odstawiał. Cieszę się, że w końcu przełamaliśmy niemoc strzelecką, która w pierwszych meczach pozbawiła nas punktów. Świetnie, że pewne schematy treningowe przekładane są na mecz i dają efekt. Chciałbym pochwalić zawodników wchodzących w późniejszej fazie meczu bo każdy daje nową jakość i jest to duże wzmocnienie na podmęczonego przeciwnika. Chociaż na początku nie było wyników, nikt nie wątpił, że efekty ciężkiej pracy muszą przyjść. Nie zapadamy jednak w wielką euforię, jeszcze wiele meczy przed nami i dużo punktów do zdobycia"

Trampkarze: "Trampkarze C1 rocznik 2001", 23.04.2016
CZARNI SOSNOWIEC - WARTA ZAWIERCIE 0-3

Bezbarwną porażką zakończyli swoje spotkanie Trampkarze z rocznika 2001 ulegając na własnym stadionie aż 0-3 słabiutkiej Warcie Zawiercie.

Zagrali w Czarnych: Paweł Porcz, Kamil Mosakowski, Daniel Jaworek, Antoni Gąsiorek, Mateusz Kijak, Krzysztof Strzeszkowski, Radosław Saj, Bartłomiej Zając, Bartłomiej Zarychta, Michał Radota, Mikołaj Bochenek, Hubert Chałupczak, Aleks Dołchun, Wojciech Kołodziejczyk

Trampkarze rocznik 2002 „Sparing”, 25.04.2016
CZARNI SOSNOWIEC - SALOS DABROWA GÓRNICZA  3-0
Bramki: Cosnoli, Ociepka, Marczyk

Początek meczu był bardzo wyrównany jednak z każdą kolejną minutą przewaga Sosnowiczan rosła. Było widać, że drużyna Salosu, która przegrała swoje dwa pierwsze mecze łatwo nie odpuści spotkania, jednak nasza drużyna potrafiła wykorzystać swoje sytuacje bramkowe i wygrać spotkanie pewnie 3:0

Kadra Czarnych: Foltyn, Duda, Żarnotal, Kalicki, Wojanrowski, Marczyk, Prawowicz, Consoli, Ociepka, Lorens, Wąsik, Sergiel, Stokowski, Kawecki, Kłapcia, Zegan, Sówka

Młodzik rocznik 2003: 28.04.2016
CZARNI SOSNOWIEC - SALOS DĄBROWA GÓRNICZA  2-1

Bramki: Ziółkowski, Gładecki

Młodzik Młodszy rocznik 2004: 26.04.2016
CZARNI SOSNOWIEC - AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE  3-1
Bramki: Dudek x3

Orlik starszy rocznik 2005: "IV Liga okręgowa E1", 30.04.2016