Aktualności
#
wróć do listy
08 maj
Raport Akademii 29.04.-05.05.

RAPORT AKADEMII 29.04.-05.05.

Kolejny ważny etap w swoim piłkarskim rozwoju mają zespoły naszej Akademii, które stoczyły kolejny tydzień ligowej rywalizacji. Nie było ich zbyt wiele bo aż trzy zespoły zanotowały przerwę w rozgrywkach. Jak grały jednak pozostałe? Przeczytajcie nasz Raport Akademii.
Po ubiegłotygodniowej remisowej wpadce ze Szczakowianką na zwycięską ścieżkę powrócił zespół Sławomira Chodora pewnie pokonując silny AS Wojkowice 3-0. Tym razem na listę strzelców nie wpisał się skuteczny ostatnio Jakub Nawrot, ale zrobił to dwukrotnie Kacper Kociara.
Podopieczni Anny Polok z rocznika 2004 nie utrzymali zwycięskiej passy i tym razem ulegli wysoko Zagłębiu II Sosnowiec 0-5.
Porażką zakończył się również występ rocznika 2005 przeciwko MUKP Dąbrowa Górnicza. podopieczni Bartosza Kubisy przegrali 1-3, jedynego gola zdobył Mateusz imiołek, a czerwoną kartką został ukarany bramkarz Kamil Jachimczyk.
Porażki doznał również zespół Agnieszki Drozdowskiej z rocznika 2006, który musiał sobie radzić w meczu z 1.FC Katowice w bardzo okrojonym składzie, jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Filip Adamczuk.
Wysokie zwycięstwo nad Górnikiem Sosnowiec odnieśli podopieczni Kamila Batóga, którzy pokonali rywala aż 10-4. Hat-Trickami w tym meczu popisali się Aleksander Biedroń i Wiktor Wróbel.
Pauzowały w tym tygodniu zespoły z roczników 2007 Wojciecha Kurzydło, 2008 Kamila Konopki oraz "Młodziczki" Pauliny Zawiślak.



Rocznik 2002-3003, Trener Sławomir Chodor
IV Liga okręgowa B1 Junior młodszy


01.05.2019
CZARNI SOSNOWIEC - AS WOJKOWICE 3-0
Bramki: Kacper Kociara x2, Dawid Ślusarczyk


Skład: Dawid Krochmal, Kamil MrozikDawid Ślusarczyk, Filip Bajbak, Lukasz Durnaś (70' Kacper Woch), Radosław Gładecki, Kacper Kociara (80' Sebastian Sikora), Konrad Łysakowski, Błażej Madejczyk (75' Piotr Szymczak), Jakub Nawrot (65' Jakub Piątkowski), Mateusz wawro (60' Igor Flak)

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-b1-mlodszy?liga=35


Rocznik 2004, Trener Anna Polok
III liga wojewódzka C1 Trampkarz


01.05.2019
CZARNI SOSNOWIEC - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 0-5


Skład: Jakub Babiarz, Kewin Powolny, Kacper Pszczółkowski, Patryk Wójtowicz, Bartłomiej Bielecki, Dominik Hałda, Igor Huta, Szymon Marek, Jakub Rataj, Jakub Religa, Mikołaj Sikora oraz Kacper Hasik, Dominik Chrzanowski, Miłosz Goławski, Krzysztof Ornowski

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=15


Rocznik 2005, Trener Bartosz Kubisa
III liga wojewódzka C2 Trampkarz


27.04.2019
CZARNI SOSNOWIEC - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 1-3
Bramki:  Mateusz Imiołek


Skład: Kamil Jachimczyk, Arkadiusz Bałazy, Szymon Kopeć, Patryk Makowski, Nataniel Chwastek, Łukasz Król, Marcel Łoch, Kacper Ockoś, Kacper Szumski, Jakub Uchnast, Filip Włochowicz oraz Jakub Bełka, Mateusz Imiołek, Eryk Siemianowski, Damian Smoliński, Paweł Kruk

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c2?liga=13


Rocznik 2006, Trener Agnieszka Drozdowska
III liga wojewódzka D1 Młodzik


04.05.2019
KS 1.FC KATOWICE - CZARNI SOSNOWIEC 2-1
Bramka: Filip Adamczuk


Skład: Bartłomiej Bzowski, Filip Adamczuk, Adrian Bednarek, Dawid Błaszczyk, Jan Podżorny, Bartosz Seweryn, Dawid Szlęk, Kamil Zarzycki oraz Mateusz Miedziński, Maciej Ptak, Damian Szmer

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=13


Rocznik 2005-2009 Młodziczki, Trener Paulina Zawiślak
V liga okręgowa D2 Młodzik


PAUZA

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=60


Rocznik 2007, Trener Wojciech Kurzydło
III liga wojewódzka D2 Młodzik


PAUZA

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=12


Rocznik 2008, Trener Kamil Konopka
V liga okręgowa E1 Orlik


PAUZA

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=84


Rocznik 2009, Trener Kamil Batóg
IV liga okręgowa E2 Orlik


05.05.2019
CZARNI SOSNOWIEC - 10-4
Bramki: Aleksander Biedroń x3, Wiktor Wróbel x3, Daniel Stawiarski x2, Filip Babuch, Filip Królikowski


Skład: Olaf Szeptuch, Dawid Kuzior, Aleksander Biedroń, Filip Babuch, Julia Jamroży, Filip Królikowski, Daniel Strzelecki oraz Daniel Stawiarski, Adam Janikowski, Wiktor Wróbel, Jakub Nawrot, Oliwier Pierścionek, Michał Opałka, Maja Sobala, Kosma Wędzik

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=29



Opracował: Janusz Dyszkowski
Źródło: Własne/Łączy Nas Piłka/Śląski Związek Piłki Nożnej



Wróć do listy
21 maj
III Liga. Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy 6-1
KADETKI "Kadetki wróciły na zwycięską ścieżkę"
zobacz więcej
19 maj
24 kolejka Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 4-0
EKSTRALIGA "Okazałe zwycięstwo z SMS-em"
zobacz więcej
18 maj
Zapowiedź. Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy
KADETKI "Młodzież w niedzielę walczy z Polonią tychy"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć