Aktualności
#
wróć do listy
03 paź
Raport Akademii 24.09.- 30.09.

Raport Akademii 24.09.- 30.09.

Drugie wysokie zwycięstwo podopiecznych Sławomira Chodora i nadal dobra forma strzelecka Adriana Kłysa. Od zwyciestwa do zwycięstwa kroczą podopieczni Marcina Donka z rocznika 2006 notując w poprzednim tygodniu piątą i szóstą wygraną z rzędu. W tym drugim meczu pięcioma golami popisał się Maciej Szumla. Znakomitą skuteczność wciąż zachowuje rocznik 2009 Kamila Batóga, a pierwszym ligowym zwycięstwem w tej rundzie mogą pochwalić się orliczki Pauliny Zawiślak. Zapraszamy do zapoznania sie z Raportem Akademii.



II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOR A1
Rocznik 2000-2002, Trener Sławomir Chodor


30.09.2018
ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - CZARNI SOSNOWIEC 1-5
Bramki: Adrian Kłys x2, Kamil Marcinowski, Maciej Ociepka, Kacper Duda


Skład: Hubert Kozłowski, Dawid Ślusarczyk, Igor Flak (46' Jakub Kądziela), Jakub Białas (60' Maciej Ociepka), Adrian Kłys (46' Kacper Duda), Patryk Lisek, Kamil Marcinowski, Michał Paczyński (70' Dawid Drewniak), Mateusz Wawro (55' Michał Górnik), Dominik Wojnarowski (46' Daniel Jaworek)

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-a1?liga=1


IV LIGA OKRĘGOWA JUNIOR MŁODSZY B1
Rocznik 2003, Trener Agnieszka Drozdowska


29.09.2018
CZARNI SOSNOWIEC - SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 3-1
Bramki: Błażej Madejczyk x2, Igor Flak


Skład:
Paweł Pałgan, Filip Bajbak, Igor Flak (41' Kacper Duda), Radosław Gładecki (70' Jakub Piątkowski), Adrian Kruk, Konrad Łysakowski, Błażej Madejczyk, Jakub Nawrot, Mateusz Ogorzałek (60' Piotr Szymczak), Jakub Witczak, Dominik Wojnarowski (41' Jakub Tokarski)

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-b1-mlodszy?liga=17


III LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZ C1 "Katowice-Sosnowiec" grupa 4
Rocznik 2004, Trener Anna Polok


30.09.2018
CZARNI SOSNOWIEC - UKS RUCH CHORZÓW 1-4
Bramka: Krzysztof Ligorowski


Skład: Jakub Babiarz, Kacper Hasik, Bartłomiej Bielecki, Dominik Hałda, Igor Huta, Krzysztof Ligorowski, Wiktor Malec, Daniel Prokop-Zieliński, Daniel Rataj, Mikołaj Sikora, Michał Szlęzak oraz Miłosz Goławski, Kacper Rarok, Krzysztof Ornowski

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=7


III LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZ C2 "Sosnowiec-Katowice" Grupa 4
Rocznik 2005, Trener Bartosz Kubisa


29.09.2018
UKS RUCH CHORZÓW - CZARNI SOSNOWIEC 1-0


Skład: Łukasz Krupa, Nataniel Chwastek, Marcel Gorzkowski, Jakub Kaczmarek, Łukasz Król, Paweł Kruk, Wiktor Soliński, Kacper Szumski, Jakub Uchnast, Szymon Wiśniewski, Filip Włochowicz oraz Kacper Cywnar, Kacper Ockoś, Maciej Sochański, Szymon Wilk

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c2?liga=6


IV LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZ C2
Rocznik 2005, Trener Patryk Rumiński


24.09.2018
WARTA ZAWIERCIE - CZARNI II SOSNOWIEC 2-7
Bramki: Mateusz Imiołek x2, Eryk Siemianowski, Kacper Ockoś, Arkadiusz Bałazy, Szymon Kopeć, Jan Wydmański


Skład: Kamil Jachimczyk, Arkadiusz Bałazy, Jakub Bełka, Kacper Cywnar, Mateusz Imiołek, Szymon Kopeć, Kacper Ockoś, Eryk Siemianowski, Maciej Sochański, Janusz Korbut, Jan Wydmański oraz Bartosz Jastrząb, Damian Smoliński

29.09.2018
CZARNI II SOSNOWIEC - ZAGŁEBIE SOSNOWIEC 0-12


Skład: Kamil Jachimczyk, Arkadiusz Bałazy, Jakub Bełka, Mateusz Imiołek, Bartosz Jastrząb, Szymon Kopeć, Eryk Siemianowski, Damian Smoliński, Janusz Korbut, Patryk Małkowski, Jan Wydmański oraz Denzel Kinyanjui Wambui

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c2?liga=16


IV LIGA OKRĘGOWA MŁODZIK D1
Rocznik 2006, Trener Marcin Donek


28.09.2018
CZARNI SOSNOWIEC - ZAGŁEBIE II SOSNOWIEC 1-0
Bramka: Michał Górski


Skład:
Marcel Kołodziej, Bartosz Seweryn, Adrian Bednarek, Dawid Goik, Michał Górski, Krystian Jagieła, Jan Podżorny, Dawid Szlęk, Maciej Szumla oraz Filip Adamczuk, Kamil Zarzycki, Oskar Towarek, Mateusz Koryciński, Patryk Konig, Adam Kozioł, Mateusz Miedziński

30.09.2018
CZARNI SOSNOWIEC - MCKIS II JAWORZNO 8-2
Bramki: Maciej Szumla x5, Jan Podżorny, Patryk Konig


Skład:
Aleksander Cios, Bartosz Seweryn, Adrian Bednarek, Dawid Goik, Michał Górski, Krystian Jagieła, Patryk Konig, Jan Podżorny, Dawid Szlęk oraz Filip Adamczuk, Kamil Zarzycki, Oskar Towarek, Mateusz Koryciński, Patryk Konig, Adam Kozioł, Mateusz Miedziński

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=41


IV LIGA OKRĘGOWA MŁODZIK D2
Rocznik 2007, Trener Wojciech Kurzydło


27.09.2018
CZARNI SOSNOWIEC - ORBITA BUKOWNO 0-0


Skład:
Jakub Stachurski, Mikołaj Bartoszek, Alan Chatys, Borys Garbas, Dominik Kaszuba, Alan Piotrowski, Filip Rudziński, Filip Rumiński, Jakub Sochański oraz Marcel Kołodziej, Igor Chachurski, Marcel Cichoń, Szymon Prorok, Antoni Przybylski, Daniel Smaglijewski, Michał Szymczak

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=23


V LIGA OKRĘGOWA MŁODZIK D2
Rocznik 2005-2008, Trener Paulina Zawiślak


25.09.2018
CYKLON ROGOŹNIK - CZARNI SOSNOWIEC 0-3
Bramki: Klaudia Zygulska x2, Karolina Sroka


Skład: Magdalena Tyrakowska, Maria Simoni, Natalia Dunajewska, Martyna Kowal, Wiktoria Piechowicz, Zuzanna Redziak, Olga Rokicka, Karolina Sroka, Klaudia Zygulska oraz Oliwia Kurylas, Weronika Kamińska

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=24


IV LIGA OKRĘGOWA ORLIK E1 Grupa 1
Rocznik 2008, Trener Kamil Konopka


29.09.2018
CZARNI SOSNOWIEC - JEDYNKA ŁAZY 4-14
Bramki: Filip Pietrzyk, Maksymilian Socha, Michał Konopka, Marcel Otwinowski


Skład: Szymon Osman, Filip Madej, Filip Pietrzyk, Igor Przetak, Maksymilian Socha, Mateusz Taranowicz, Igor Włochowicz oraz Filip Grabarczyk, Michał Konopka, Marcel Otwinowski

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=39


IV LIGA OKRĘGOWA ORLIK E2 Grupa 2
Rocznik 2009, Trener Kamil Batóg


30.09.2018
CZARNI SOSNOWIEC - UKS AKADEMIA 2012 7-4
Bramki: Daniel Strzelecki x2, Aleksande Biedroń x2, Filip Babuch, Jakub Nawrot, Oliwier Pierścionek


Skład: Wiktor Wróbel, Dawid Kuzior, Aleksander Biedroń, Filip Babuch, Julia Jamroży, Filip Królikowski, Daniel Strzelecki oraz Jakub Nawrot, Michał Opałka, Olaf Szeptuch, Maja Sobala, Kosma Wędzik, Dominik Nowak, Oliwier Pierścionek

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=13



Opracował: Janusz Dyszkowski
Źródło: Łączy Nas Piłka, Śląski Związek Piłki Nożnej





Wróć do listy
15 paź
7 kolejka UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 0-1
EKSTRALIGA "Cenne zwycięstwo w Łodzi"
zobacz więcej
13 paź
Zapowiedź: UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "Po trzech tygodniach wracamy do gry!"
zobacz więcej
13 paź
Zapowiedź: SWD II Wodzisław Śląski - Czarni II Sosnowiec
KADETKI "Wyjazd rezerw do Wodzisławia"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć

Partnerzy

Sponsorzy Klubu oraz Akademii