Aktualności
#
wróć do listy
11 cze
Raport Akademii 23.05.-10.06.

RAPORT AKADEMII 23.05.-10.06.

To już prawdopodobnie przedostatni raport w rundzie wiosennej. Większość zespołów zakończyła już ligową rywalizację jednak są jeszcze takie, które dogrywają ligowe ostatki. Dziś nieco inny raport niż poprzednie ale miejmy nadzieję, że również w pełni przedstawiający poczynania naszych drużyn w końcówce sezonu.Rocznik 2002, Trener Sławomir Chodor, Sosnowiec: B1 Junior Młodszy

Podopieczni Sławomira Chodora rozgromili w osttaniej kolejce Unię Ząbkowice aż 6-0 dzięki czemu wywalczyli awans do ligi wojewódzkiej, wcześniej chłopcy z rocznika 2002 pokonali w bardzo ważnym meczu Szczakowiankę Jaworzno 2-0 i ulegli niespodziewanie w Kromołowie ze Źródłem 0-1. Była to jedyna porażka naszego zespołu w tej rundzie.

27.05.2018
CZARNI SOSNOWIEC - SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 2-0
Bramki: Dawid Prawowicz, samobójcza


Skład: Michał Foltyn, Łukasz Durnaś, Igor Flak, Kacper Kociara, Daniel Jaworek, Kamil Stefanyszyn, Michał Górnik, Jakub Białas, Kamil Grabowski, Dawid Prawowicz, Dominik Wojnarowski oraz Bartosz Zając, Michał Dobrowolski, Jakub Kądziela, Maciej Ociepka, Kacper Duda

03.06.2018
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW - CZARNI SOSNOWIEC 1-0


Skład: Michał Foltyn, Tomasz Gacek, Łukasz Durnaś, Kacper Kociara, Daniel Jaworek, Kamil Stefanyszyn, Michał Górnik, Kacper Duda, Kamil Grabowski, Mateusz Wawro, Dawid Prawowicz oraz Bartosz Zając, Michał Dobrowolski, Alex Consoli, Jakub Białas, Dominik Wojnarowski

10.06.2018
CZARNI SOSNOWIEC - UNIA ZĄBKOWICE 6-0
Bramki: Dawid Prawowicz x2, Mateusz Wawro, Kamil Stefanyszyn, Kacper Kociara, Tomasz Gacek


Skład: Michał Foltyn, Bartosz Zając, Ogor Flak, Kacper Kociara, Daniel Jaworek, Kamil Stefanyszyn, Michał Górnik, Kacper Duda, Mateusz Wawro, Dawid Prawowicz, Dominik Wojnarowski oraz Tomasz Gacek, Maciej Ociepka, Alex Consoli, Michał Gębala

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-mlodszy-b1?liga=42Rocznik 2003, Trener Agnieszka Drozdowska, IV liga okręgowa C1

Sezon zakończył również zespół z rocznika 2003 prowadzony przez Agnieszkę Drozdowską. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce w swojej grupie. W ostatnich meczach odnosząc dwa okazałe zwycięstwa 6-2 ze zwycięzcą grupy Szczakowianką Jaworzno i 11-0 z AS Wojkowice oraz ulegając 0-3 Przemszy Siewierz. Znakomitą dyspozycją strzelecką kolejny raz popisał się Błażej Madejczyk który w ostatnich trzech meczach strzelił aż siedem goli.

27.05.2018
CZARNI SOSNOWIEC - SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 6-2
Bramki: Błażej Madejczyk x2, Radosław Gładecki x2, Konrad Łysakowski x2


Skład: Paweł Pałgan, Kamil Błach, Radosław Gładecki, Konrad Łysakowski, Błażej Madejczyk, Mateusz Maslof, Jakub Piątkowski, Jakub Tokarski, Igor Wiśniewski, Jakub Witczak oraz Filip Bajbak, Mikołaj Bartyzel, Mateusz Chwila, Adrian Kruk, Mateusz Ogorzałek, Piotr Szymczak

03.06.2018
PRZEMSZA II SIEWIERZ - CZARNI SOSNOWIEC 3-0


Skład: Paweł Pałgan, Wiktor Ejsmond, Kamil Błach, Radosław Gładecki, Konrad Łysakowski, Błażej Madejczyk, Mateusz Maslof, Jakub Piątkowski, Jakub Tokarski, Igor Wiśniewski, Jakub Witczak oraz Filip Bajbak, Mikołaj Bartyzel, Mateusz Chwila, Adrian Kruk, Mateusz Ogorzałek, Piotr Szymczak

06.06.2018
CZARNI SOSNOWIEC - AS II WOJKOWICE 11-0
Bramki: Błażej Madejczyk x5, Radosław Gładecki x2, Kamil Błach x2, Jakub Tokarski, Mateusz Maslof


Skład: Paweł PałganWiktor Ejsmond, Jakub Witczak, Mateusz Ogorzałek, Jakub Tokarski, Mikołaj Bartyzel, Radosław Gładecki, Błażej Madejczyk, Filip Bajbak, Mateusz Maslof, Igor Wiśniewski oraz Piotr Szymczak, Kamil Błach

Tabela
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=43Rocznik 2004, Trener Anna Polok, IV liga okręgowa C2 Trampkarz

Pierwsze miejsce w swojej grupie zajęli również podopieczni Anny Polok z rocznika 2004. W ostatnich meczach drużyna odniosła zwycięstwa z CKS Czeladź 1-0 oraz z Górnikiem Sosnowiec 5-1 oraz w ostatnim meczu uległa drużynie Salos Dąbrowa Górnicza 3-4, porażka ta jednak nie zagroziła naszej drużynie w zwycięstwie w rozgrywkach.

25.05.2018
CKS CZELADŹ - CZARNI SOSNOWIEC 0-1
Bramki: Michał Szlęzak


Skład: Jakub Okulski, Krzysztof Ligorowski, Michał Szlęzak, Szymon Marek, Dominik Malec, Bartłomiej Bielecki, Daniel Prokopek-Zieliński, Mikołaj Sikora, Igor Huta, Dominik Hałda, Kacper Hasik oraz Kacper Rarok, Krzysztof Ornowski, Oskar Kania, Kamil Krawczyk

31.05.2018
CZARNI SOSNOWIEC - GÓRNIK SOSNOWIEC 5-1
Bramki: Michał Szlęzak x2, Dominik Malec x2, Dominik Chrzanowski


Skład: Jakub Okulski, Krzysztof Ligorowski, Michał Szlęzak, Szymon Marek, Dominik Malec, Bartłomiej Bielecki, Daniel Prokopek-Zieliński, Mikołaj Sikora, Igor Huta, Dominik Hałda, Kacper Hasik oraz Jakub Babiarz, Kamil Krawczyk, Oskar Kania, Krzysztor Ornowski, Kacper Rarok, Dominik Chrzanowski

08.06.2018
SALOS DĄBROWA GÓRNICZA - CZARNI SOSNOWIEC 4-3
Bramki: Michał Szlęzak, Kacper Hasik, samobójcza


Skład: Jakub Okulski, Krzysztof Ligorowski, Michał Szlęzak, Szymon Marek, Dominik Malec, Bartłomiej Bielecki, Daniel Prokopek-Zieliński, Mikołaj Sikora, Igor Huta, Dominik Hałda, Kacper Hasik oraz Dominik Chrzanowski, Kacper Rarok, Krzysztof Ornowski, Oskar Kania, Kamil Krawczyk, Konrad Łazarski

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-mlodszy-c2?liga=33Rocznik 2005, Trener Wojciech Kurzydło, III liga wojewódzka D1 Młodzik

Sukcesem zakończył się występ rocznika 2005 w rozgrywkach wojewódzkiej III Ligi. Podopieczni Wojciecha Kurzydło nie dość, ze zdołali się utrzymać w grupie, w co na początku rozgrywek mało kto wierzył, to jeszcze zajęli wysokie piąte miejsce. Drużynie został do rozegrania jeszcze jeden mecz, jednak jego wynik nie bedzie miał najmniejszego wpływu na tabelę końcową. Bardzo dobrą formę strzelecką w ostatnich meczach zaprezentował Piotr Mleczek, który strzelał bardzo ważne bramki.

24.05.2018
UKS RUCH CHORZÓW - CZARNI SOSNOWIEC 0-3
Bramki: Piotr Mleczek x2, Marcel Łoch


Skład: Kacper Bijałd, Szymon Wiśniewski, Łukasz Król, Kacper Szumski, Maciej Sochański, Nataniel Chwastek, Kacper Ockoś, Piotr Mleczek, Marcel Łoch oraz Filip Włochowicz, Jakub Kaczmarek, Marcel Gorzkowski, Jakub Uchnast, Wiktor Soliński, Jakub Rączka

26.05.2018
CZARNI SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW S.A. 0-2


Skład: Kacper Bijałd, Szymon Wiśniewski, Łukasz Król, Kacper Szumski, Maciej Sochański, Nataniel Chwastek, Kacper Ockoś, Piotr Mleczek, Marcel Łoch oraz Filip Włochowicz, Marcel Gorzkowski, Jakub Uchnast, Wiktor Soliński, Jakub Rączka, Paweł Kruk, Jakub Babiarz

02.06.2018
GKS KATOWICE - CZARNI SOSNOWIEC 4-0


Skład: Kacper Bijałd, Łukasz Król, Filip Włochowicz, Nataniel Chwastek, Paweł Kruk, Kacper Szumski, Kacper Ockoś, Marcel Gorzkowski, Piotr Mleczek oraz Jakub Kaczmarek, Mateusz Imiołek, Kamil Jachimczyk, Eryk Siemianowski

06.06.2018
CZARNI SOSNOWIEC - ZAGŁEBIE SOSNOWIEC 2-1
Bramki: Piotr Mleczek, Marcel Łoch


Skład: Kacper Bijałd, Szymon Wiśniewski, Łukasz Król, Kacper Szumski, Maciej Sochański, Nataniel Chwastek, Kacper Ockoś, Piotr Mleczek, Marcel Łoch oraz Filip Włochowicz, Jakub Karzmarek, Marcel Gorzkowski, Wiktor Soliński, Jakub Rączka, Paweł Kruk, Kamil Jachimczyk

10.06.2018
STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - CZARNI SOSNOWIEC 0-2
Bramki: Marcel Łoch, Piotr Mleczek


Skład: Kacper Bijałd, Szymon Wiśniewski, Łukasz Król, Kacper Szumski, Maciej Sochański, Nataniel Chwastek, Kacper Ockoś, Piotr Mleczek, Marcel Łoch oraz Filip Włochowicz, Jakub Kaczmarek, Marcel Gorzkowski, Jakub Uchnast, Wiktor Soliński, Paweł Kruk, Jakub Babiarz


Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=13Rocznik 2005/2006, Trener Marcin Donek, V liga okręgowa D1 Młodzik

Również bardzo dobrą formę prezentuje drugi zespół z rocznika 2005. Podopieczni Marcina Donka na kolejkę przed końcem rozgrywek prowadzą w swojej grupie. W ostatnich trzech meczach odnieśli trzy bardzo cenne zwycięstwa. W ostatniej kolejce zmierzą się z przedostatnim w tabeli SKF Sportowa Gmina Psary.

26.05.2018
CZARNI II SOSNOWIEC - ZAGŁEBIAK TUCZNAWA 8-0
Bramki: Mateusz Imiołek x2, Bartosz Jastrząb x2, Kacper Cywnar, Mateusz Miedziński, Jan Wydmański, Maciej Ptak


Skład: Szymon Wilk, Jan Wydmański, Eryk Siemianowski, Bartosz Jastrząb, Mateusz Imiołek, Kacper Cywnar, Jakub Bełka, Mateusz Miedziński oraz Mateusz Koryciński, Michał Wlazło, Damian Smoliński, Kamil Jachimczyk, Daniel Styczeń, Maciej Selmaj, Maciej Ptak, Kajetan Majchrzak, Sebastian Kaim

01.06.2018
ZEW SOSNOWIEC - CZARNI II SOSNOWIEC 2-5
Bramki: Mateusz Miedziński, Mateusz Imiołek, Jakub Bełka, Jan Wydmański, Kamil Jachimczyk


Skład: Szymon Wilk, Jan Wydmański, Eryk Siemianowski, Janusz Korbut, Szymon Kopeć, Mateusz Imiołek, Kacper Cywnar, Jakub Bełka, Patryk Makowski oraz Mateusz Koryciński, Oskar Towarek, Bartosz Taranowicz, Bartosz Jastrząb, Kamil Jachimczyk, Cyprian Cywnar, Maciej Ptak, Adrian Bednarek, Mateusz Miedziński

10.06.2018
CZARNI II SOSNOWIEC - KS MYDLICE 2-1
Bramki: Mateusz Imiołek, Arkadiusz Bałazy


Skład: Kamil Jachimczyk, Eryk Siemianowski, Szymon Kopeć, Mateusz Imiołek, Kacper Cywnar, Jakub Bełka, Patryk Makowski, Arkadiusz Bałazy oraz Oskar Towarek, Damian Szmer, Paweł Benduch, Cyprian Cywnar, Szymon Wilk, Maciej Ptak, Adrian Bednarek, Mateusz Miedziński

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=77Rocznik 2006, Trener Patryk Rumiński, III liga wojewódzka D2 Młodzik

Nie wiedzie się natomiast w III Lidze wojewódzkiej drużynie z rocznika 2006. Choć podopieczni Patryka Rumińskiego dzielnie walczą w każdym meczu to jednak brakuje im szczęścia w osiąganiu korzystnych rezultatów. Jednak cenne doświadczenie zebrane podczas gry w bardzo silnie obsadzonej grupie powinno przynieść korzyści w przyszłosci.

24.06.2018
STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - CZARNI SOSNOWIEC 4-1
Bramka: samobójcza


Skład: Aleksander Cios, Bartosz Seweryn, Dawid Błaszczyk, Dawid Goik, Filip Karliński, Jakub Konieczko, Patryk Konig, Adam Kozioł, Dawid Szlęk oraz Marcin Marczewski, Krystian Jagieła, Maciej Szumla

26.05.2018
CZARNI SOSNOWIEC - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 1-0
Bramka: Jakub Konieczko


Skład: Aleksander Cios, Bartosz Seweryn, Dawid Błaszczyk, Dawid Goik, Michał Górski, Jakub Konieczko, Patryk Konig, Adam Kozioł, Dawid Szlęk oraz Marcin Marczewski, Krystian Jagieła, Maciej Szumla, Filip Karliński

02.06.2018
POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - CZARNI SOSNOWIEC 6-1
Bramka: Dawid Błaszczyk


Skład: Aleksander Cios, Dawid Błaszczyk, Dawid Szlęk, Bartosz Seweryn, Krystian Jagieła, Dawid Goik, Adam Kozioł, Jakub Konieczko, Patryk Konig oraz Maciej Szumla

09.06.2018
CZARNI SOSNOWIEC - WARTA ZAWIERCIE 1-3
Bramka: Jakub Konieczko


Skład: Maciej Szumla, Dawid Błaszczyk, Dawid Szlęk, Adam Kozioł, Krystian Jagieła, Dawid Goik, Jakub Konieczko, Michał Górski, Patryk Konig oraz Jan Podżorny, Marcin Marczewski, Bartosz Seweryn

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=19Rocznik 2005/2008, Trener Paulina Zawiślak, V liga okręgowa E1 Orlik

Dzielnie spisują się w swojej grupie podopieczne Pauliny Zawiślak. Nasze dziewczyny które rywalizuja głównie z chłopcami osiągnęły całkiem przyzwoity wynik zapewniając sobie na kolejkę przed końcem rozgrywek miejsce w samym środku tabeli. Czwartą pozycję należy uznać za bardzo dobre osiągnięcie.

24.05.2018
PZREMSZA SIEWIERZ - CZARNI III SOSNOWIEC 8-2
Bramki: Wiktoria Piechowicz, samobójcza


Skład: Julia Kurkowska, Natalia Dunajewska, Wiktoria Durnaś, Martyna Kowal, Zuzanna Redziak, Karolina Sroka, Magdalena Tyrakowska oraz Agata Bakensztos, Wiktoria Barczyk, Anna Majka, Paulina Masłoń, Wiktoria Piechowicz

27.05.2018
CZARNI III SOSNOWIEC - STRAŻAK NOWA WIEŚ 4-1
Bramki: Karolina Sroka x2, Magdalena Tyrakowska, Wiktoria Barczyk


Skład: Julia Kurkowska, Natalia Dunajewska, Wiktoria Durnaś, Martyna Kowal, Wiktoria Piechowicz, Zuzanna Redziak, Karolina Sroka oraz Agata Bakensztos, Wiktoria Barczyk, Magdalena Tyrakowska, Martyna Wrótniak

03.06.2018
MKS II SŁAWKÓW - CZARNI II SOSNOWIEC 7-0


Skład: Julia Kurkowska, Wiktoria Durnaś, Martyna Kowal, Wiktoria Piechowicz, Zuzanna Redziak, Karolina Sroka, Magdalena Tyrakowska oraz Agata Bakensztos, Wiktoria Barczyk, Anna Majka

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=63Rocznik 2007, Trener Bartosz Górski, IV liga okręgowa E1 Orlik

Niespodziewanie na ostatnim miejscu w tabeli znaleźli się podopieczni Bartosza Górskiego. Jednak do rozegrania została jeszcze jedna kolejka w której podopieczni Bartosza Górskiego zmierzą się z Sarmacją Będzin. Wygrana w tym meczu pozwoli naszej drużynie na opuszczenie ostatniej lokaty.

27.05.2018
CZARNI SOSNOWIEC MKS SŁAWKÓW 5-8
Bramki: Igor Chachurski x2, Borys Garbas, Daniel Smaglijewski, Alan Piotrowski


Skład: Jakub Sochański, Borys Garbas, Karol Mleczek, Alan Piotrowski, Antoni Przybylski, Daniel Smaglijewski, Rafał Szromek oraz Igor Chachurski, Filip Rudziński, Patryk Sosnowski, Michał Szymczak

30.05.2018
AKADEMIA II 2012 - CZARNI SOSNOWIEC 6-0


Skład: Jakub Stachurski, Borys Garbas, Karol Mleczek, Alan Piotrowski, Antoni Przybylski, Jakub Sochański, Rafał Szromek oraz Filip Rudziński, Michał Szymczak

03.06.2018
CZARNI SOSNOWIEC APN CZELADŹ 5-5
Bramki: Borys Garbas x2, Igor Chachurski, Daniel Smaglijewski, Rafał Szromek


Skład: Jakub Stachurski, Borys Garbas, Alan Piotrowski, Antoni Przybylski, Daniel Smaglijewski, Jakub Sochański, Rafał Szromek oraz Igor Chachurski, Filip Rudziński

10.06.2018
ZAGŁEBIE II SOSNOWIEC - CZARNI SOSNOWIEC 8-3
Bramki: Daniel Smaglijewski x2, Filip Rudziński


Skład: JakubStachurski, Jakub Sochański, Daniel Smaglijewski, Antoni Przybylski, Alan Piotrowski, Borys Garbas, Alan Chatys oraz Igor Chachurski, Filip Rudziński, Filip Rumiński, Michał Szymczak


Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=60Rocznik 2007/2008, Trener Agnieszka Drozdowska, V Liga okręgowa E1 Orlik

Dolne rejony tabeli okupuje również drugi zespół z rocznika 2007 prowadzony przez Agnieszkę Drozdowską. Do końca rozgrywek jeszcze dwa mecze, a nasza drużyna nie powiedziała ostatniego słowa. Nie powiedział go zapewne również super strzelec zespołu Grzegorz Badura, który w ostatnich czterech meczach w każdym zdobywał bramkę dodając do swojego dorobku siedem trafień.

27.05.2018
TĘCZA BŁĘDÓW - CZARNI II SOSNOWIEC 9-6
Bramki: Grzegorz Bandura x3, Konrad Kubara, Kacper Sztekiel, Kamil Hałota


Skład: Jakub Stachurski, Miłosz Walczyk, Michał Rauk, Jakub Maligłówka, Konrad Kubara, Eryk Cypara, Grzegorz Bandura oraz Kamil Hałota, Kacper Sztekiel

30.05.2018
CZARNI II SOSNOWIEC - ZEW SOSNOWIEC 3-9
Bramki: Grzegorz Bandura x2, Szymon Sujka


Skład: Patryk Sosnowski, Grzegorz Bandura, Marcel Cichoń, Sebastian Latos, Jakub Maligłówka, Szymon Sujka, Miłosz Walczyk oraz Eryk Cypara, Kamil Hałota, Mirosław Mitka, Patryk Szopa, Kacper Sztekiel

02.06.2018
SALOS DĄBROWA GÓRNICZA - CZARNI II SOSNOWIEC 8-1
Bramka: Grzegorz Bandura


Skład: Jakub Stachurski, Grzegorz Bandura, Marcel Cichoń, Sebastian Latos, Rafał Makowski, Jakub Maligłówka, Mirosław Mitka oraz Kamil Hałota, Konrad Kubara, Kacper Sztekiel

06.06.2018
CZARNI II SOSNOWIEC - ZAGŁEBIE III SOSNOWIEC 4-9
Bramki: Filip Rumiński, Grzegorz Bandura, Eryk Cypara, Szymon Sujka


Skład:Patryk Sosnowski, Szymon Sujka, Konrad Kubara, Miłosz Walczyk, Marcel Cichoń, Filip Rumiński, Grzegorz Bandura oraz Kamil Hałota, Eryk Cypara, Jakub Stachurski, Rafał Szromek, Michał Rauk, Konrad Szatniewski

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=62Rocznik 2008, Trener Mariusz Gierczuk, IV liga okręgowa E2 Orlik

Podopieczni Mariusza Gierczuka z rocznika 2008 w ostatnich meczach sezonu albo wysoko wygrywali albo wysoko przegrywali. Drużyna zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli ale w ostatnich dwóch meczach zrboi wszystko aby ten wynik poprawić.

26.05.2018
CZARNI SOSNOWIEC - RKS GRODZIEC 14-3
Bramki: Filip Pietrzyk x3, Jakub Nowak x3, Maksymilian Socha x2, Dawid Pryjomski x2, Filip Madej, Igor Przetak, Kuba Szelążek, samobójcza


Skład: Michał Konopka, Ignacy Łuczywko, Filip Madej, Jakub Nowak, Filip Pietrzyk, Maksymilian Socha, Igor Włochowicz oraz Szymon Osman, Filip Grabarczyk, Dawid Pryjomski, Igor Przetak, Kuba Szelązek, Mateusz Taranowicz

06.06.2018
CZARNI SOSNOWIEC - ZAGŁEBIE SOSNOWIEC 1-11
Bramka: Igor Włochowicz


Skład: Michał Konopka, Ignacy Łuczywo, Filip Pietrzyk, Dawid Pryjomski, Igor Przetak, Kuba Szelążek, Igor Włochowicz oraz Julia Jamroży

09.06.2018
CZARNI SOSNOWIEC - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 0-11


Skład: Michał Konopka, Ignacy Łuczywo, Marcel Otwinowski, Filip Pietrzyk, Dawid Pryjomski, Igor Przetak, Igor Włochowicz

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=21Opracował: Janusz DyszkowskiWróć do listy
16 luty
Zapowiedź. Czarni II Sosnowiec - MKS Myszków
KADETKI "Kolejny sprawdzian młodzieżówki"
zobacz więcej
13 luty
Zapowiedź. KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "W niedzielę ćwierćfinał PP"
zobacz więcej
12 luty
Będzie transmisja LIVE z Bydgoszczy!!!
EKSTRALIGA : "LIVE z Bydgoszczy"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć