Aktualności
#
wróć do listy
26 cze
Raport Akademii 10.06.-23.06.


RAPORT AKADEMII 10.06.-23.06.

W końcowej fazie sezonu nasze zespoły zaprezentowały dość zróżnicowaną formę, co przełożyło się też na końcowe wyniki.
Podopieczni Sławomira Chodora mając już zapewnione zwycięstwo w grupie wyjechali na ostatni mecz ligowy do Jaworzna, gdzie gładko uporali się z miejscową Szczakowianką wygrywając 4-2. Trener Sławek w drugiej części meczu wpuścił do ataku nominalnego bramkarza Michała Foltyna, a ten odwdzięczył mu się strzeloną bramką.
Podopieczni Anny Polok nie mieli zbyt dobrej końcówki sezonu, w trzech ostatnich meczach ponieśli dwie wysokie porażki i raz zremisowali zajmujac ostatecznie przedostatnią pozycję w tabeli.
Zespół z rocznika 2005 prowadzony przez Bartosza kubisę również zakończył rozgrywki na przedostatniej pozycji. W dwóch ostatnich pojedynkach chłopcy ponieśli porażkę z APN Siemianowice i zremisowali z Zagłębiem Sosnowiec.
Remis i minimalną porażkę zanotowali podopieczni Agnieszki Drozdowskiej kończąc sezon również na przedostatniej pozycji.
Podopieczne Pauliny Zawiślak rywalizujące w lidze z zespołami złożonymi z chłopców poniosły w ostatnim meczu ligowym porażkę 1-2 z MUKP Dąbrowa Górnicza i zajęły ostatecznie 4 miejsce w tabeli V ligi okręgowej.
Podopieczni Wojciecha Kurzydło w końcówce sezonu zademonstrowali bardzo dobrą formę. Dwukrotnie pokonali KS Mydlice i zremisowali z UKS Akademia 2012, dzięki czemu zajęli 6 miejsce w końcowej klasyfikacji.
Podopieczni Kamila Konopki z rocznika 2008 odnieśli w końcówce sezonu dwa zwycięstwa, najpierw wygrywajac walkowerem z RKS Grodziec, a następnie pokonując na wyjeździe ZEW Sosnowiec dzięki czemu zajęli wysokie 3 miejsce w tabeli końcowej.
Również bardzo dobrze w końcówce sezonu wypadli podopieczni Kamila Batóga, którzy wygrali dwa mecze i jeden zremisowali, dzięki czemu zajęli 4 miejsce w końcowej klasyfikacji.




Rocznik 2002-3003, Trener Sławomir Chodor
IV Liga okręgowa B1 Junior młodszy


16.06.2019
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - CZARNI SOSNOWIEC 2-4
Bramki: Sebastian Sikora, Mateusz Wawro, Jakub Tokarski, Michał Foltyn


Skład: Paweł Pałgan, Sebastian Sikora (46' Łukasz Durnaś), Kacper Woch, Kamil Mrozik, Dawid Ślusarczyk, Igor Flak (46' Michał Foltyn), Jakub Piątkowski (46' Radosław Gładecki), Filip Bajbak, Konrad Łysakowski (46' Błażej Madejczyk), Piotr Szymczak, Jakub Tokarski

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-b1-mlodszy?liga=35


Rocznik 2004, Trener Anna Polok
III liga wojewódzka C1 Trampkarz


12.06.2019
CZARNI SOSNOWIEC - CKS CZELADŹ 2-2
Bramki: Dominik Chrzanowski, Igor Huta


Skład: Przemysław Legucki,  Kewin Powolny, Kacper Pszczółkowski, Kacper Hasik, Bartłomiej Bielecki, Dominik Chrzanowski, Dominik Hałda, Igor Huta, Daniel Rataj, Jakub Religa, Mikołaj Sikora oraz Patryk Wójtowicz, Miłosz Goławski, Oskar Kania, Szymon Marek, Daniel Prokopek-Zieliński

15.06.2019
UKS RUCH CHORZÓW - CZARNI SOSNOWIEC 13-0


Skład: Przemysław Legucki,  Kewin Powolny, Kacper Pszczółkowski, Kacper Hasik, Bartłomiej Bielecki, Dominik Chrzanowski, Dominik Hałda, Igor Huta, Daniel Rataj, Jakub Religa, Mikołaj Sikora oraz Patryk Wójtowcz, Jakub Babiarz, Oskar Kania, Szymon Marek, Daniel Prokopek-Zieliński

18.06.2019
CZARNI SOSNOWIEC - GKS KATOWICE 0-8


Skład: Przemysław Legucki,  Kewin Powolny, Kacper Pszczółkowski, Kacper Hasik, Bartłomiej Bielecki, Dominik Chrzanowski, Dominik Hałda, Igor Huta, Daniel Rataj, Jakub Religa, Mikołaj Sikora oraz Patryk Wójtowcz, Miłosz Goławski, Oskar Kania, Szymon Marek, Daniel Prokopek-Zieliński

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=15


Rocznik 2005, Trener Bartosz Kubisa
III liga wojewódzka C2 Trampkarz


15.06.2019
APN SIEMIANOWICE ŚL.- CZARNI SOSNOWIEC 5-2
Bramki: Mateusz Imiołek, Arkadiusz Bałazy


Skład: Maciej Sochański, Marcel Łoch, Arkadiusz Bałazy, Mateusz Imiołek, Szymon Kopeć, Patryk Makowski, Nataniel Chwastek, Łukasz Król, Paweł Kruk, Kacper Ockoś, Kacper Szumski, Filip Włochowicz oraz Szymon Kopeć, Kacper Cywnar

18.06.2019
CZARNI SOSNOWIEC - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1-1
Bramka: Arkadiusz Bałazy


Skład: Marcel Łoch, Arkadiusz Bałazy, Mateusz Imiołek, Szymon Kopeć, Patryk Makowski, Nataniel Chwastek, Łukasz Król, Paweł Kruk, Kacper Ockoś, Kacper Szumski, Filip Włochowicz oraz Jakub Bełka, Kacper Cywnar, Maciej Sochański, Jan Wydmański

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c2?liga=13


Rocznik 2006, Trener Agnieszka Drozdowska
III liga wojewódzka D1 Młodzik


12.06.2019
CZARNI SOSNOWIEC - ORBITA BUKOWNO 0-1


Skład: Aleksander Cios, Filip Adamczuk, Dawid Błaszczyk, Dawid Goik, Michał Górski, Krystian Jagieła, Bartosz Seweryn, Dawid Szlęk, Maciej Szumla oraz Bartłomiej Bzowski, Klaudia Zygulska, Adrian Bednarek, Mateusz Miedziński, Damian Szmer

15.06.2019
RUCH CHORZÓW S.A. - CZARNI SOSNOWIEC 1-1
Bramka: Klaudia Zygulska


Skład: Aleksander Cios, Klaudia Zygulska, Filip Adamczuk, Dawid Błaszczyk, Dawid Goik, Michał Górski, Krystian Jagieła, Bartosz Seweryn, Dawid Szlęk oraz Bartłomiej Bzowski, Adrian Bednarek, Damian Szmer, Maciej Szumla

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=13


Rocznik 2005-2009 Dziewczynki, Trener Paulina Zawiślak
V liga okręgowa D2 Młodzik


14.06.2019
MUKP III DĄBROWA GÓRNICZA - CZARNI II SOSNOWIEC 2-1
Bramki: Karolina Sroka


Skład: Ewa Sikora, Natalia Dunajewska, Wiktoria Durnaś, Martyna Kowal, Laura Kowalczyk, Wiktoria Piechowicz, Zuzanna Redziak, Karolina Sroka, Martyna Wrótniak oraz Agata Bakensztos

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=62


Rocznik 2007, Trener Wojciech Kurzydło
III liga wojewódzka D2 Młodzik


12.06.2019
KS MYDLICE - CZARNI SOSNOWIEC 0-3
Bramki: Alan Chatys x2, Tomasz Czekaj


Skład: Jakub Stachurski, Alan Chatys, Tomasz Czekaj, Alan Piotrowski, Szymon Prorok, Antoni Przybylski, Filip Rumiński, Daniel Smaglijewski, Jakub Sochański oraz Bartosz Bargieł, Igor Chachurski, Borys Garbas, Patryk Sosnowski, Michał Szymczak

15.06.2019
CZARNI SOSNOWIEC - KS MYDLICE 3-1
Bramki: Szymon Prorok x3


Skład: Jakub Stachurski, Borys Garbas, Tomasz Czekaj, Alan Piotrowski, Szymon Prorok, Antoni Przybylski, Filip Rumiński, Daniel Smaglijewski, Jakub Sochański oraz Bartosz Bargieł, Igor Chachurski, Patryk Sosnowski, Michał Szymczak

18.06.2019
UKS AKADEMIA 2012 - CZARNI SOSNOWIEC 1-1
Bramka: Antoni Przybylski


Skład: Jakub Stachurski, Borys Garbas, Tomasz Czekaj, Alan Piotrowski, Antoni Przybylski, Filip Rumiński, Daniel Smaglijewski, Jakub Sochański, Michał Szymczak oraz Bartosz Bargieł, Igor Chachurski, Patryk Sosnowski

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=14


Rocznik 2008, Trener Kamil Konopka
V liga okręgowa E1 Orlik


12.06.2019
RKS GRODZIEC - CZARNI SOSNOWIEC 0-3 wo.


Zespół z Grodźca oddał mecz walkowerem

15.06.2019
ZEW II SOSNOWIEC - CZARNI SOSNOWIEC 2-3
Bramki: Mikołaj Chachurski, Oskar Brożyna, samobójcza


Skład: Daniel Majcherczyk, Oskar Brożyna, Franciszek Buszko, Piotr Nowak, Filip Grabarczyk, Dawid Pryjomski, Mateusz Tarnowicz oraz Mikołaj Chachurski, Michał Kegan, Kamil Nowiński, Ignacy Łuczywo, Marcel Otwinowski, Igor Włochowicz

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=84


Rocznik 2009, Trener Kamil Batóg
IV liga okręgowa E2 Orlik


12.06.2019
GÓRNIK SOSNOWIEC - CZARNI SOSNOWIEC 4-4
Bramka: Daniel Strzelecki x2, Michał Opałka, Aleksander Biedroń


Skład: Olaf Szeptuch, Dawid Kuzior, Filip Babuch, Julia Jamroży, Filip Królikowski, Daniel Strzelecki, Kosma Wędzik oraz Daniel Stawiarski, Jakub Nawrot, Oliwier Pierścionek, Michał Opałka, Aleksander Biedroń, Maja Sobala

16.06.2019
CZARNI SOSNOWIEC - CKS CZELADŹ 6-2
Bramki: Oliwier Pierścionek x3, Filip Babuch, Dawid Kuzior, Michał Opałka


Skład: Olaf Szeptuch, Wiktor Wróbel, Oliwier Pierścionek, Michał Opałka, Aleksander Biedroń, Daniel Strzelecki oraz Daniel Stawiarski, Adam Janikowski, Jakub Nawrot, Dawid Kuzior, Filip Babuch, Filip Królikowski, Maja Sobala

22.06.2019
UKS AKADEMIA 2012 - CZARNI SOSNOWIEC 4-8
Bramki: Aleksander Biedroń x3, Daniel Strzelecki x3, Filip Babuch x2


Skład: Olaf Szeptuch, Daniel Stawiarski, Dawid Kuzior, FFilip Babuch, Filip Królikowski, Daniel Strzelecki, Kosma Wędzik oraz Adam Janikowski, Wiktor Wróbel, Jakub Nawrot, Oliwier Pierścionek, Michał Opałka, Aleksander Biedroń, Maja Sobala

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=29



Opracował: Janusz Dyszkowski
Źródło: Własne/Łączy Nas Piłka/Śląski Związek Piłki Nożnej

Wróć do listy
17 paź
Zapowiedź. UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "W sobotę mecz o przetrwanie"
zobacz więcej
16 paź
Zapowiedź. Skra Częstochowa U15 - Czarni Sosnowiec U15
U-15 "Piętnastki odrabiają zaległości"
zobacz więcej
15 paź
Weronika Kamala na treningach pierwszego zespołu
EKSTRALIGA "Kamala trenuje z Ekstra"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć