Aktualności
#
wróć do listy
10 paź
Raport Akademii 01.10.-07.10.

Raport Akademii 01.10.- 07.10.

Dwie najstarsze grupy naszej Akademii, czyli podopieczni Sławomira Chodora i Agnieszki Drozdowskiej tym razem nie grały. Wciąż świetną formę prezentują podopieczni Marcina Donka z rocznika 2006, którzy wygrali kolejny mecz z rzędu i prowadzą w ligowej tabeli. Ponownie błysnął formą strzelecką Michał Szlęzak z rocznika 2004 dając swojej drużynie cenne zwycięstwo, skuteczny jest również Michał Górski z rocznika 2005, a w "Orliczkach" Pauliny Zawiślak rozstrzelała się ostatnio Klaudia Zygulska, która niedawno dołączyła do zespołu. Zapraszamy do zapoznania się z Raportem Akademii.



III LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZ C1 "Katowice-Sosnowiec" grupa 4
Rocznik 2004, Trener Anna Polok


04.10.2018
GKS KATOWICE - CZARNI SOSNOWIEC 2-3
Bramka: Michał Szlęzak x3


Skład: Jakub Babiarz, Kacper Hasik, Bartłomiej Bielecki, Dominik Hałda, Igor Huta, Krzysztof Ligorowski, Daniel Prokop-Zieliński, Kacper Rarok, Daniel Rataj, Mikołaj Sikora, Michał Szlęzak oraz Dominik Chrzanowski, Miłosz Goławski, Krzysztof Ornowski

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=7



III LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZ C2 "Sosnowiec-Katowice" Grupa 4
Rocznik 2005, Trener Bartosz Kubisa


06.10.2018
ZAGŁEBIE SOSNOWIEC - CZARNI SOSNOWIEC 4-0


Skład: Łukasz Krupa, Patryk Makowski, Nataniel Chwastek, Marcel Gorzkowski, Łukasz Król, Paweł Kruk, Maciej Sochański, Kacper Szumski, Jakub Uchnast, Szymon Wiśniewski, Filip Włochowicz oraz Mateusz Imiołek, Kacper Cywnar, Jakub Kaczmarek

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c2?liga=6



IV LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZ C2
Rocznik 2005, Trener Patryk Rumiński


06.10.2018
GÓRNIK JAWORZNO - CZARNI II SOSNOWIEC 4-2
Bramki: Michał Górski x2


Skład: Kamil Jachimczyk, Arkadiusz Bałazy, Jakub Bełka, Michał Górski, Bartosz Jastrząb, Adam Kozioł, Jan Podżorny, Eryk Siemianowski, Damian Smoliński, Dawid Szlęk, Jan Wydmański oraz Denzel Kinyanjui Wambui

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c2?liga=16



IV LIGA OKRĘGOWA MŁODZIK D1
Rocznik 2006, Trener Marcin Donek


02.10.2018
GÓRNIK SOSNOWIEC - CZARNI SOSNOWIEC 1-4
Bramki: Jan Podżorny, Bartosz Seweryn, Maciej Szumla, samobójcza


Skład: Marcel Kołodziej, Oskar Towarek, Bartosz Seweryn, Michał Górski, Krystian Jagieła, Adam Kozioł, Jan Podżorny, Dawid Szlęk, Maciej Szumla oraz Filip Adamczuk, Kamil Zarzycki, Mateusz Koryciński, Adrian Bednarek, Aleksander Cios, Filip Karliński, Patryk Konig, Mateusz Miedziński

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=41



IV LIGA OKRĘGOWA MŁODZIK D2
Rocznik 2007, Trener Wojciech Kurzydło


01.10.2018
SARMACJA BĘDZIN - CZARNI SOSNOWIEC 0-2
Bramki: Alan Piotrowski, Alan Chatys


Skład: Jakub Stachurski, Igor Chachurski, Alan Chatys, Dominik Kaszuba, Alan Piotrowski, Filip Rudziński, Filip Rumiński, Daniel Smaglijewski, Jakub Sochański oraz Szymon Prorok, Michał Szymczak

04.10.2018
CZARNI SOSNOWIEC - SARMACJA BĘDZIN 0-0


Skład: Jakub Stachurski, Mikołaj Bartoszek, Alan Chatys, Borys Garbas, Dominik Kaszuba, Alan Piotrowski, Filip Rudziński, Filip Rumiński, Jakub Sochański oraz Karol Mleczek, Szymon Prorok, Antoni Przybylski, Daniel Smaglijewski, Michał Szymczak

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=23



V LIGA OKRĘGOWA MŁODZIK D2
Rocznik 2005-2008, Trener Paulina Zawiślak


07.10.2018
UKS SŁAWKÓW - CZARNI SOSNOWIEC 2-2
Bramki: Klaudia Zygulska, Agata Bakensztos


Skład: Julia Kurkowska, Natalia Dunajewska, Wiktoria Durnaś, Weronika Kamińska, Martyna Kowal, Wiktoria Piechowicz, Zuzanna Redziak, Karolina Sroka, Klaudia Zygulska oraz Oliwia Kurylas, Agata Bakensztos, Laura Kowalczyk, Martyna Wrótniak

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=24



IV LIGA OKRĘGOWA ORLIK E1 Grupa 1
Rocznik 2008, Trener Kamil Konopka


06.10.2018
CZARNI SOSNOWIEC - UKS FA ZAWIERCIE 3-6
Bramki: Igor Włochowicz, Igor Przetak, Filip Grabarczyk


Skład: Szymon Osman, Michał Konopka, Filip Madej, Dawid Pryjomski, Igor Przetak, Mateusz Taranowicz, Igor Włochowicz oraz Filip Grabarczyk, Ignacy Łuczywo, Marcel Otwinowski, Kuba Szelążek, Kacper Sztekiel, Kamil Wajrauch

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=39



IV LIGA OKRĘGOWA ORLIK E2 Grupa 2
Rocznik 2009, Trener Kamil Batóg


07.10.2018
CZARNI SOSNOWIEC - ZEW SOSNOWIEC 6-6
Bramki: Aleksander Biedroń x2, Filip Babuch, Dominik Nowak, Michał Opałka, Kosma Wędzik


Skład:
Wiktor Wróbel, Dawid Kuzior, Aleksander Biedroń, Filip Babuch, Filip Królikowski, Dominik Nowak, Daniel Strzelecki oraz Jakub Nawrot, Oliwier Pierścionek, Michał Opałka, Olaf Szeptuch, Julia Jamroży, Maja Sobala, Kosma Wędzik

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=13






Opracował: Janusz Dyszkowski
Źródło: Łączy Nas Piłka, Śląski Związek Piłki Nożnej





Wróć do listy
11 gru
Losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu Polski
PUCHAR POLSKI "Losowanie fazy ćwierćfinałowej"
zobacz więcej
10 gru
Czarni2TV "Turniej Mikołajkowy Czarni Cup w obiektywie CzarniTV""
CZARNITV "CzarniTV na Turnieju Mikołajkowym U8"
zobacz więcej
09 gru
Wywiad z Trenerem Tomaszem Nawrockim na temat "Czarni Cup 2018"
AKADEMIA "Wywiad z Trenerem Nawrockim"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć

Partnerzy

Sponsorzy Klubu oraz Akademii