Aktualności
#
wróć do listy
10 kwi
Raport Akademii 01.04.-07.04.


RAPORT AKADEMII 01.04.-07.04.

Jest środa, jest Raport Akademii! Przedstawiamy drugi w tym roku raport Akademii.... i zaczynamy tradycyjnie od najstarszej grupy.
Podopieczni Sławomira Chodora odnieśli kolejne wysokie zwycięstwo. Tym razem na wyjeździe z Górnikiem Jaworzno 6-0. Hat-Trickiem popisał się Jakub Nawrot, dwie bramki dorzucił Jakub Piątkowski, który pojawił się na boisku dopier w 70 minucie, a jednego gola zanotował Mateusz Wawro. Warto nadmienić, ze trzy asysty w tym spotkaniu były autorstwa Błażeja Madejczyka, a dwie Dawida Ślusarczyka.
W drugim swoim spotkaniu zespół z rocznika 2004 niestety poniósł porażkę. Lepsi okazali sie rywale ze Stadionu Ślaskiego Chorzów, którzy rozgromili naszą drużynę aż 5-0.
Klęską 1-8 zakończył się wyjazdowy pojedynek podopiecznych Bartosza Kubisy z Ruchem Chorzów. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Marcel Łoch.
Po ubiegłotygodniowym okazałym zwycięstwie podopieczni Agnieszki Drozdowskiej tym razem z boiska zeszli pokonani przegrywając z Rozwojem Katowice na wyjeździe 2-3. W naszej drużynie panuje istny szpital, aż sześciu zawodników obecnie wyłączonych jest z gry przez urazy. W meczu z Rozwojem bramki dla naszej drużyny zdobywali Jaś Podżorny i Filip Adamczuk, natomiast dwoma asystami popisał się Bartek Seweryn.
Rywalizację w rundzie wiosennej wznowiły podopieczne Pauliny Zawiślak i zaczęły rozgrywki od wyjazdowego zwycięstwa 1-0 z Cyklonem Rogoźnik. Młodziczki miały w tym meczu zdecydowaną przewagę jednak nie potrafiły udokumentować jej większą ilością bramek. Jedynego gola z rzutu karnego zdobyła Wiktoria Durnaś.
Do ligowej rywalizacji włączyli się również podopieczni Wojciecha Kurzydło z rocznika 2007. W pierwszym meczu pokonali oni na wyjeździe Jedność Siemianowice Śląskie 6-3, w drugim natomiast, mimo niezłego spotkania ulegli niestety Józefce Chorzów 0-3.
Pechowej porażki doznali podopieczni Kamila Konopki w wyjazdowej konfrontacji z MUKP Dąbrowa Górnicza tracąc bramkę w ostatnich sekundach. Kolejne dwie bramki strzelił skuteczny w rundzie wiosennej Oskar Brożyna, a hat-trickiem popisał się Marcel Otwinowski.
Podopieczni Kamila Batóga z rocznika 2009 niestety musieli uznać wyższość rówieśników Zagłębia Sosnowiec przegrywając 4-6 na własnym stadionie. Zachęcamy do zapoznania się z drugim w tym roku Raportem Akademii.


Rocznik 2002-2003, Trener Sławomir Chodor
IV Liga okręgowa B1 Junior młodszy


07.04.2019
GÓRNIK JAWORZNO - CZARNI SOSNOWIEC 0-6
Bramki: Jakub Nawrot x3, Jakub Piątkowski x2, Mateusz Wawro


Skład: Michał Foltyn, Piotr Szymczak  (46' Jakub Tokarski), Łukasz Durnaś, Radosław Gładecki, Konrad Łysakowski, Dawid Ślusarczyk, Błażej Madejczyk, Filip Bajbak, Jakub Nawrot, Igor Flak (70' Jakub Piątkowski), Mateusz Wawro

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-b1-mlodszy?liga=36


Rocznik 2004, Trener Anna Polok
III liga wojewódzka C1 Trampkarz


07.04.2019
STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - CZARNI SOSNOWIEC 5-0


Skład: Jakub Babiarz, Kewin Powolny, Kacper Pszczółkowski, Patryk Wójtowicz, Krzysztof Ligorowski, Kacper Hasik, Bartłomiej Bielecki, Igor Huta, Szymon Marek, Jakub Religa, Mikołaj Sikora oraz Dominik Chrzanowski, Dominik Hałda, Oskar Kania, Daniel Prokopek-Zieliński

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=15


Rocznik 2005, Trener Bartosz Kubisa
III liga wojewódzka C2 Trampkarz


07.04.2019
RUCH CHORZÓW S.A. - CZARNI SOSNOWIEC 8-1
Bramki:  Marcel Łoch


Skład: Kamil Jachimczyk,Arkadiusz Bałazy,  Patryk Makowski, Jan Wydmański, Nataniel Chwastek, Marcel Gorzkowski, Marcel Łoch, Kacper Ockoś, Maciej Sochański, Kacper Szumski, Jakub Uchnast, Filip Włochowicz oraz  Jakub Bełka, Bartosz Jastrząb, Denzel Kinyanjui Wambui, Janusz Korbut, Kacper Cywnar, Paweł Kruk

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c2?liga=13


Rocznik 2006, Trener Agnieszka Drozdowska
III liga wojewódzka D1 Młodzik


07.04.2019
ROZWÓJ II KATOWICE - CZARNI SOSNOWIEC 3-2
Bramki: Jan Podżorny, Filip Adamczuk


Skład: Aleksander Cios, Klaudia Zygulska, Kamil Zarzycki, Bartosz Seweryn, Dawid Szlęk, Filip Adamczuk, Dawid Goik, Jan Podżorny, Dawid Błaszczyk oraz Damian Szmer, Bartłomiej Bzowski, Cyprian Cywnar, Marcel Kołodziej, Filip Karliński

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=13


Rocznik 2005-2009 Dziewczynki, Trener Paulina Zawiślak
V liga okręgowa D2 Młodzik


04.04.2019
CYKLON ROGOŹNIK - CZARNI SOSNOWIEC 0-1
Bramka: Wiktoria Durnaś


Sklad: Ewa Sikora, Agata Bakensztos, Natalia Dunajewska, Wiktoria Durnaś, Martyna Kowal, Laura Kowalczyk, Wiktoria Piechowicz, Zuzanna Redziak, Martyna Wrótniak oraz Weronika Kamińska

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=59


Rocznik 2007, Trener Wojciech Kurzydło
III liga wojewódzka D2 Młodzik


03.04.2019
JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE - CZARNI SOSNOWIEC 3-6
Bramki: Alan Chatys x2, Antoni Przybylski x2, Filip Rumiński, Szymon Prorok


Skład: Jakub Stachurski, Mikołaj Bartoszek, Alan Chatys, Tomasz Czekaj, Dominik Kaszuba, Karol Mleczek, Filip Rumiński, Daniel Smaglijewski, Jakub Sochański oraz Borys Garbas, Alan Piotrowski, Szymon Prorok, Antoni Przybylski, Patryk Sosnowski

06.04.2019
CZARNI SOSNOWIEC - JÓZEFKA CHORZÓW 0-3


Skład: Jakub Stachurski, Alan Chatys, Tomasz Czekaj, Dominik Kaszuba, Karol Mleczek, Szymon Prorok, Filip Rumiński, Daniel Smaglijewski, Jakub Sochański oraz Bartosz Bargieł, Paweł Kurek, Borys Garbas, Alan Piotrowski, Antoni Przybylski, Patryk Sosnowski, Michał Szymczak

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=11


Rocznik 2008, Trener Kamil Konopka
V liga okręgowa E1 Orlik


07.04..2019
MUKP II DĄBROWA GÓRNICZA - CZARNI SOSNOWIEC 6-5
Bramki: Marcel Otwinowski x2, Oskar Brożyna x2, Mikołaj Chachurski


Skład: Ignacy Łuczywo, Oskar Brożyna, Mikołaj Chachurski, Marcel Otwinowski, Dawid Pryjomski, Mateusz Taranowicz, Igor Włochowicz oraz Jakub Cieślak, Daniel Majcherczyk, Franciszek Buszko, Michał KaganKamil Nowiński, Dominik Zdanowski

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=84


Rocznik 2009, Trener Kamil Batóg
IV liga okręgowa E2 Orlik


07.04.2019
CZARNI SOSNOWIEC - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 4-6
Bramki: Aleksander Biedroń, Michał Opałka, Jakub Nawrot


Skład: Olaf Szeptuch, Dawid Kuzior, Aleksander Biedroń, Filip Babuch, Julia Jamroży, Filip Królikowski, Daniel Strzelecki oraz Daniel Stawiarski, Adam Janikowski, Wiktor Wróbel, Jakub Nawrot, Oliwier Pierścionek, Michał Opałka, Maja Sobala, Kosma Wędzik

Tabela:
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=29Opracował: Janusz DyszkowskiWróć do listy
26 cze
Wywiad. Patricia Fischerova ocenia zakończony sezon
EKSTRALIGA "W naszej drużynie drzemie ogromny potencjał"
zobacz więcej
25 cze
Ekstraliga. Podsumowanie sezonu 2018/2019
EKSTRALIGA "Podsumowanie sezonu"
zobacz więcej
25 cze
Wywiad. Daria Długokęcka młoda supersnajperka
KADETKI "Wywiad z Długą"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć