Aktualności
#
wróć do listy
01 kwi
Prima aprilisowe sprostowania

PRIMA APRILISOWE SPROSTOWANIA :)
 
Kochani, jesteśmy Wam winni kilka sprostowań. Oczywiście, część informacji jakie dziś mogliście przeczytać na naszej stronie były prima aprilisowym żartem :) Tak, dziś mamy 1 kwietnia jak wielu z Was zauważyło, ale na szczęście nie wszyscy i niezmiernie cieszy nas fakt, że kilka osób udało nam się nabrać.
Przede wszystkim uspokajamy naszych "zawałowców" :) Trener Sebastian Stemplewski nigdzie się nie wybiera ponieważ jak sam twierdzi, ma plan do wykonania. Myląca była również informacja o braku występu w dzisiejszym meczu naszej wspaniałej skrzydłowej Martyny Wiankowskiej ze względu na przekroczony limit kartek. Martyna więc mogła wystąpić w Gdańsku i.... strzeliła swoją kolejną bramkę dla naszego zespołu :)
Niestety, prawdziwa była informacja o braku występu w dzisiejszym meczu Alicji Materek. Miejmy nadzieję, ze Ala szybko upora się z problemami zdrowotnymi i wróci do "rozpędzonej lokomotywy", która to dziś wygrała swój kolejny mecz ligowy!! I to jest najprawdziwsza i najwspanialsza informacja!! Czarne zanotowały dziś czternaste zwycięstwo w piętnastym meczu ligowym!!! Pani Irenka byłaby dumna z naszego zespołu! Brawa dla naszych wspaniałych Pań, które za niecałe 3 godziny powinny pojawić się w Sosnowcu!


Wróć do listy
20 kwi
Zapowiedź. Tarnovia Tarnów - Czarni Sosnowiec
PUCHAR POLSKI "Jutro ćwierćfinał!"
zobacz więcej
19 kwi
Świetna frekwencja ogladalności meczu z Medykiem!
EKSTRALIGA "Świetna frekwencja oglądalnosci"
zobacz więcej
18 kwi
16 kolejka 2020/2021. Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 1-3
EKSTRALIGA "Pierwsza porażka"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć