Aktualności
#
wróć do listy
01 lis
Poznajmy naszych trenerów - Paulina Zawiślak

Dziś przedstawiamy kolejnego członka sztabu szkoleniowego naszej Akademii. Tym razem będzie to kobieta. Paulina Zawiślak, która łączy pracę trenerską z grą w barwach naszego klubu w Ekstralidze kobiet jest opiekunką naszych "orliczek". I choć jest ona na początku swojej trenerskiej kariery to już jej metody szkoleniowe przynoszą niemałe efektyNazwisko: ZAWIŚLAK
Imię: PAULINA
Data urodzenia: 05.04.1995
Licencja trenerska: UEFA C
Kariera zawodnicza: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Medyk Konin, Czarni Sosnowiec
Kariera trenerska: Czarni Sosnowiec
Opiekun: Orliczki rocznik 2005-2008


Notatka:
Trenerka Paulina to wciąż aktywna zawodniczka reprezentująca barwy naszego klubu w Ekstralidze kobiet. Obecnie łączy granie z trenerką. Swoją karierę zawodniczą zaczynała w rodzinnym Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie reprezentowała barwy miejscowego KSZO. Szybko przeniosła się jednak do Medyka Konin z którym świętowała tytuły Mistrza Polski oraz brała udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów. W sezonie 2016/2017 w ramach wypożyczenia pojawiła się w Czarnych Sosnowiec i reprezentowała barwy naszego klubu przez rok czasu, następnie doznała poważnej kontuzji, która wyeliminowała ją z gry na ponad rok. Po wyleczeniu, już jako wolna zawodniczka ponownie postanowiła reprezentować barwy naszego klubu.
Kariera trenerska trenerki Pauliny głównie związana jest z Sosnowcem. Zaczynała z rocznikiem 2011 w naszej Akademii pomagając trenerce Patrycji Luty oraz Dagmarze Wieczorek, później przejęła grupę początkującą dziewczynek, a obecnie jest opiekunką grupy "orliczek", roczniki 2005-2008.Autor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
25 mar
Turniej Elite Cup Wrocław - Rocznik 2009
AKADEMIA "Wrocławski turniej rocznika 2009"
zobacz więcej
24 mar
18 kolejka Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 2-6
EKSTRALIGA "Wysoka wygrana w Szczecinie"
zobacz więcej
18 mar
CzarniTV "Skrót meczu Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław"
CzarniTV "Skrót meczu z Wrocławiem"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć