Aktualności
#
wróć do listy
10 paź
Poznajmy naszych trenerów - Patryk Kura

Przedstawiamy kolejnego z trenerów, którzy w ostatnich miesiącach pojawili się w Akademii Czarnych Sosnowiec. Tym razem czas na trenera Patryka Kura, który jest już z nami blisko rok czasu. Trener Patryk pracuje z rocznikiem 2011.Nazwisko: KURA
Imię: PATRYK
Data urodzenia: 31.12.1991
Licencja trenerska: UEFA C
Kariera zawodnicza: Unia Dąbrowa Górnicza, Przemsza Okradzionów, KS Mydlice
Kariera trenerska: KS Mydlice, Zagłebie Sosnowiec, Czarni Sosnowiec
Opiekun: rocznik 2011


Notatka:
Urodzony 31 grudnia 1991 roku trener Patryk w swojej karierze piłkarskiej reprezentował barwy takich zespołów jak Unia Dąbrowa Górnicza, Przemsza Okradzionów czy też KS Mydlice. Natomiast swoje doświadczenie trenerskie zdobywał na licznych konferencjach oraz na stażu w APN Tychy. Od początku swojej kariery trenerskiej związany jest z klubem KS Mydlice, gdzie aktualnie pełni funkcję trenera rocznika 2007, z którym udało mu się już osiągnąć dwukrotnie awans, w tym raz do Ligi Wojewódzkiej. Pełni tam również rolę Koordynatora całej Akademii. W między czasie trener Patryk miał epizod w Zagłębiu Sosnowiec jako asystent trenera w rocznikach 2008 i 2009. Przez rok czasu był również asystentem trenera w zespole seniorskim.

Po Zagłębiu przyszedł czas właśnie na pracę w Akademii Czarnych Sosnowiec, gdzie pracuje od początku tego roku z rocznikiem 2011. Aktualnie oczekuje aż wystartuje kolejny kurs UEFA B, ponieważ chce dalej się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje trenerskie.


Autor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
16 luty
Zapowiedź. Czarni II Sosnowiec - MKS Myszków
KADETKI "Kolejny sprawdzian młodzieżówki"
zobacz więcej
13 luty
Zapowiedź. KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "W niedzielę ćwierćfinał PP"
zobacz więcej
12 luty
Będzie transmisja LIVE z Bydgoszczy!!!
EKSTRALIGA : "LIVE z Bydgoszczy"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć