Aktualności
#
wróć do listy
11 cze
Pomoc dla Radka

POMOC DLA RADKA
 

Nasz klub angażuje się w kolejną pomoc charytatywną. Tym razem będzie to pomoc dla osoby, która wcześniej sama była zaangażowana w różnego typu akcje charytatywne, również i w te organizowane na naszym stadionie. Mowa oczywiście o naszym kibicu Radku Dobrzańskim, którego każda osoba pojawiająca się na meczach naszego klubu bardzo dobrze kojarzy. Dzięki niemu z powodzeniem przeprowadziliśmy zbiórke pieniędzy na leczenie dwóch małych
 

Radosław Dobrzański: Od lat nie przechodziłem obok. Kto potrzebował pomocy zawsze pomogłem, teraz ja potrzebuję pomocy i dlatego jestem pod opieką Fundacji "Kawałek nieba"

Radek od ponad 30 lat boryka się z epilepsją , która wyniszczyła jego układ nerwowy i obecnie ma trudności z mową. Od dzieciństwa posiada orzeczenie o niepełnosprawności z ZUS-u. Ponadto w sierpniu 2017 roku zachorował również na cukrzycę, która w efekcie doprowadziła go do retinopatii cukrzycowej i obecnie, przez to jest też pacjentem poradni okulistycznej, by zatrzymać postęp choroby oczu. Jest astmatykiem i ma zaburzenia gospodarki lipidowej oraz lewostronną rwę kulszową.
 

Nasz klub nie pozostanie obojętny. Włączamy się do walki o zdrowie dla Radka. Również i Was o to prosimy. Dlatego też od dziś na naszym fanpejdżu pojawiały się będą licytacje gadżetów przekazanych Radkowi przez ludzi dobrego serca. A pieniądze z licytacji trafia na jego subkonto, którego adres podajemy poniżej:
 

Wpłaty krajowe:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba"
Santander Bank
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: "2242 pomoc dla Radosława Dobrzańskiego"

 

wpłaty zagraniczne - foreign payments to help Radoslaw:
 

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba"
PL31109028350000 000121731374
swift code:WBKPPLPP
Santander Bank
Title: "2242 Help for Radoslaw Dobrzanski"https://www.kawalek-nieba.pl/radoslaw-dobrzanski/?fbclid=IwAR0hXWzTcixbxNHvOxPJfMQr8xvP5JXDaJJ56VFCcGUDMTURvNG3qtCXTiY

 

#licytacjadlaRadka 

Wróć do listy
13 wrz
Zapowiedź. Mecze Kadetek i U-15
AKADEMIA "W niedzielę grają Kadetki i U-15"
zobacz więcej
12 wrz
Zapowiedź. Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław
EKSTRALIGA "Z Wrocławiem w szóstej kolejce"
zobacz więcej
12 wrz
2 kolejka Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna 1-2
EKSTRALIGA "Niezasłużona porażka"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć