Aktualności
#
wróć do listy
06 gru
Plan sparingów - zimowy okres przygotowawczy

Dziś ostatni trening naszej żeńskiej drużyny. Nasze Panie od jutra rozpoczną zasłużone urlopy, a do zajęć treningowych wrócą na początku stycznia. Nasz sztab szkoleniowy ma już szczegółowo rozplanowany okres przygotowawczy. Trener Grzegorz Majewski postarał się również o bardzo ciekawych sparingpartnerów.
Tradycyjnie gry kontrolne rozpoczniemy od potyczki z UKS SMS Łódź. Tym razem podopieczne Marka Chojnackiego zawitają do Sosnowca i będzie to 19 stycznia. Tydzień później nasz zespół weźmie udział w bardzo ciekawym turnieju halowym w Poczdamie, w którym wezma udział takie zespoły jak gospodarz Turbine Poczdam, Celtic Glasgow, Crvena Zvezda Belgrad, Gintra Universitetas, MTK Hungaria Budapeszt, Sparta Praga i St.Polten.
Dzień przed turniejem nasz zespół zmierzy się na dużym boisku z bardzo silnym rywalem jakim jest czołowy zespół Allianz Frauen-Bundesligi 1.FFC Turbine Poczdam. Jak klasowy to zespół świadczy oczywiscie obecna pozycja w tabeli ligowej czy też ostatni wynik meczu ligowego w którym Turbine zremisowało z jedną z najlepszych druzyn w Europie VFL Wolfsburg.
Kolejnym ciekawym rywalem podopiecznych Grzegorza Majewskiego będzie tradycyjnie zaprzyjaźniony słowacki Partizan Bardejov. Na koniec okresu przygotowawczego nasza drużyna zmierzy się z solidnym pierwszoligowcem Resovią Rzeszów.
W weekend 16/17 lutego zaplanowana jest faza ćwierćfinałowa Pucharu Polski, a tydzień później 15 kolejka Ekstraligi
Autor: Janusz Dyszkowski


Wróć do listy
18 kwi
19 kolejka GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 1-1
EKSTRALIGA "Nieskuteczni w Katowicach"
zobacz więcej
16 kwi
Zapowiedź. GKS Katowice - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "Derby w środku tygodnia"
zobacz więcej
16 kwi
CzarniTV "Skrót meczu Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź"
EKSTRALIGA "Skrót meczu z UKS SMS"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć