Aktualności
#
wróć do listy
08 sty
Plan przygotowań zespołu U-21 kobiet

Prowadzony przez Darię Polańską zespół młodzieżowy U-21 w poniedziałek wznowił treningi. Drużyna będzie przygotowywała się do rundy wiosennej III Ligi śląskiej na własnych obiektach. Treningi odbywać się będą trzy razy w tygodniu. Trenerka Daria oprócz boiska przewiduje również zajęcia na siłowni oraz basenie. Zatwierdzona jest również seria ciekawych meczów kontrolnych (terminarz poniżej). Wszystkie mecze odbędą się w Sosnowcu.
Na pierwszych zajęciach pojawił się komplet zawodniczek. Póki co nie ma żadnych informacji na temat ruchów kadrowych. Wszystkie piłkarki zadeklarowały chęć gry w barwach naszego klubu w rundzie wiosennej i to jest jedna z najważniejszych informacji na początku okresu przygotowawczego. Kolejna z dobrych informacji jest taka, że do treningów po kontuzji powróciła Julia Fujarska.
Wciąż również trwa nabór nowych piłkarek do drużyny, czekamy więc na zgłoszenia chętnych osób, chcących wspomóc nasz zespół w walce o II Ligę.
Na półmetku rywalizacji podopieczne Darii Polańskiej zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do lidera oraz przewagą czterech punktów nad trzecim zespołem. Celem oczywiście jest awans do II Ligi.Plan sparingów:

19.01. (godz. 17:00) - Iskra Brzezinka (1 miejsce, III Liga małopolska)

26.01. wolny termin

02.02. (godz. 11:00) - Górnik Wieliczka (5 miejsce, III Liga małopolska)

09.02. (godz. do ustalenia) -  Resovia II Rzeszów (8 miejsce, II Liga małopolska)

16.02. (godz. 11:00) - MKS Myszków (10 miejsce, III Liga śląska)

23.02. (godz. 11:00) -  Stradom Częstochowa (1 miejsce, III Liga śląska)

03.03. (godz. do ustalenia) - Polonia Poraj (5 miejsce, III Liga śląska)

9/10.03. (godz. 11:00) - Gwarek Ornontowice (3 miejsce, III Liga śląska)

16.03. (godz. 11:00) - Pogorzanka Pogorzyce (6 miejsce, III Liga małopolska)

23.03. (godz. 11:00) - Iskra Brzezinka (1 miejsce, III Liga małopolska)
Autor: Janusz Dyszkowski, Daria Polańska
Wróć do listy
26 cze
Wywiad. Patricia Fischerova ocenia zakończony sezon
EKSTRALIGA "W naszej drużynie drzemie ogromny potencjał"
zobacz więcej
25 cze
Ekstraliga. Podsumowanie sezonu 2018/2019
EKSTRALIGA "Podsumowanie sezonu"
zobacz więcej
25 cze
Wywiad. Daria Długokęcka młoda supersnajperka
KADETKI "Wywiad z Długą"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć