Aktualności
#
wróć do listy
23 maj
Oświadczenie Zarządu KKS Czarni Sosnowiec

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU

 

Szanowni Państwo,
 

Zarząd Kolejowego Klubu Sportowego "Czarni" w Sosnowcu w świetle jednostronnych i oburzających ataków ze strony Prezesa Klubu Sportowego AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego p. Konrada Wełpy, godzących w dobre imię naszego Klubu, zmuszony jest do zajęcia oficjalnego stanowiska.
 

Stanowczo wzywamy do natychmiastowego zaprzestania naruszania renomy naszego Klubu poprzez kłamliwe, sprzeczne z rzeczywistością wypowiedzi medialne dotyczące rzekomego cyt. "wysoko postawionego działacza Czarnych Sosnowiec zasiadającego w PZPN" i załatwiania przez niego jakichkolwiek korzyści dla naszego klubu.

Informujemy, że żaden działacz naszego klubu nie zasiada obecnie w strukturach PZPN ani też nasz klub nie ma nic wspólnego z podejmowanymi przez PZPN decyzjami związanymi z układem tabeli końcowej Ekstraligi kobiet w sezonie 2019/2020 oraz dokończeniem rozgrywek Pucharu Polski kobiet w obecnym sezonie.
 

Oczekujemy zatem od wyżej zainteresowanego niezwłocznego sprostowania jego ostatnich medialnych wypowiedzi, które zawierały powyższe, naruszające dobra osobiste Klubu treści. Pojawiające się od kilku dni w mediach informacje, rozpowszechniane głównie przez Prezesa Klubu Sportowego AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego.
 

Apelujemy do władz Klubu Sportowego AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego aby ich opinie i związane z obecną sytuacją, niezadowolenie wyrażane było na podstawie i w granicach prawa, z zachowaniem ogólno przyjętych norm społecznych, a także i przede wszystkim, przyjętych w naszym środowisku sportowym. Dalsze naruszenia dóbr osobistych Klubu spotkają się ze zdecydowaną reakcją i stosownymi krokami prawnymi.
 

                                                                            Z poważaniem
                                                                            Zarząd KKS Czarni Sosnowiec

 

Wróć do listy
27 maj
Andrea Horvathova z nowym kontraktem!
EKSTRALIGA "Adka na dłużej!"
zobacz więcej
27 maj
Wiktoria Kuciewicz z nowym kontraktem!
EKSTRALIGA "Kucia na dłużej!"
zobacz więcej
23 maj
Dżesika Jaszek z nowym kontraktem!
EKSTRALIGA "Dżesika na dłużej w Czarnych"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć