Aktualności
#
wróć do listy
04 sie
Opinie po meczu z GKS Katowice

Poznajcie opinie na temat sobotniego meczu z GKS Katowice


Dorota Hałatek (Zawodniczka Czarnych Sosnowiec): Mecz był wyrównany, na co wskazuje sam wynik. Mimo wszystko szkoda, że nie udało nam się zdobyć kompletu punktów, ale należy się zadowolić jedynie tym jednym wywalczonym. Z mojej strony pozostaje niedosyt po nie wykorzystaniu niemal stuprocentowej sytuacji, ale myślę, że w tej chwili należy skupić się na kolejnym meczu i powalczeniu o lepsze rezultaty.

Marlena Hajduk (Zawodniczka GKS Katowice): Pierwsza połowa to takie badanie przeciwnika, jedna jak i druga drużyna ostro walczyła o każdy metr boiska. Natomiast w drugą cześć spotkania weszłyśmy dużo odważniej, starałyśmy się wykonywać wszystkie założenia, które postawiliśmy sobie przed meczem czego efektem była strzelona bramka. Po zdobyciu gola pozwoliłyśmy przejąć inicjatywę rywalowi, który do ostatniej minuty walczył o zdobycie wyrównującej bramki co w doliczonym czasie gry mu się udało.

Weronika Zawistowska (Zawodniczka Czarnych Sosnowiec): Sobotni mecz pokazał, że warto grać do końca bo tak naprawdę w ostatnich minutach udało nam się zremisować. Moim zdaniem miałyśmy bardzo dużo sytuacji, mogłyśmy wygrać ten mecz, niestety zabrakło nam wykończenia i szczęścia. Zabieramy jeden punkt do Sosnowca i będziemy walczyć dalej bo z taką drużyną co mamy jest o co!

Grzegorz Majewski (Trener Czarnych Sosnowiec): Na pewno inauguracja ligi rządzi się zawsze swoimi prawami i jest wielką niewiadomą. GKS Katowice to bardzo mocny zespół z ogromnym budżetem, który ma bardzo silny skład. W naszej drużynie jak zawsze wiele zmian przed sezonem. W prasie było słychać, że coś złego dzieje się w Czarnych, natomiast chciałem uspokoić, że wszytsko jest ok. Mecz stał na wysokim poziomie piłkarskim i był ciekawy i pełen emocji dla licznie zgromadzonej publiczności. Było Napewno widać, że to dopiero początek sezonu, gdyż było bardzo dużo niedokładności. Mimo tego jestem dumny z naszej drużyny, która pokazała, że potrafi grać do końca. Dziewczyny dały z siebie wszytko i bardzo im za to dziękuję. Z meczu na mecz powinniśmy wyglądać coraz lepiej. Jak to mówią będziemy pracować w ciszy, a wyniki zrobią hałas
Autor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
07 sie
Terminarz III liga śląska kobiet
KADETKI "Terminarz 3 ligi"
zobacz więcej
07 sie
Akademia na obozie w Kętach
AKADEMIA "Obóz w Kętach"
zobacz więcej
07 sie
Giełda transferowa Czarnych - notowanie 2
EKSTRALIGA "Transfery 2019"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć