Aktualności
#
wróć do listy
10 lip
Nowy sztab Czarnych: Dariusz Klacza, Trener Analityk

W przerwie letniej trener Grzegorz Majewski rozbudował swój sztab szkoleniowy. Do zespołu dołączyło aż trzech wartościowych szkoleniowców. Tak jak obiecaliśmy, przedstawiamy krótko sylwetki naszych nowych członków sztabu szkoleniowego. Dariusz Klacza - Trener Analityk.


DARIUSZ KLACZA, Trener Analityk

Urodzony 9 lipca 1987 szkoleniowiec jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. W swojej karierze piłkarskiej był zawodnikiem Zagłębie 1906 Sosnowiec. W karierze trenerskiej prowadził MUKP Dąbrowa Górnicza (Junior młodszy), AF Silent Dąbrowa Górnicza (Junior młodszy, Unia Dąbrowa Górnicza (Junior młodszy) oraz w MUKP Dąbrowa Górnicza prowadzi również zajęcia techniki indywidualnej.
Trener Dariusz posiada licencję trenerską UEFA B, a na swoim koncie posiada staże trenerskie w tak znanych klubach jak m.in. Vitesse Arnchem, FC Utrecht i NEC Nijmegen.
Był także uczestnikiem niezliczonych konferencji szkoleniowych na terenie kraju. Jest też trenerem przygotowania motorycznego, współpracuje z GTF (Grupa Trenerów Futbolu) i Deductor.
Trener Darek będzie odpowiedzialny w naszym klubie za analizę taktyczną i w tej dziedzinie jest uznawany za jednego z najlepszych młodych fachowców w naszym regionie. Trener Dariusz będzie również prowadził treningi indywidualne z naszymi zawodniczkami.
Autor: Janusz Dyszkowski

Wróć do listy
16 lip
Akademia poszukuje trenerów piłki nożnej!
AKADEMIA "Praca w Akademii"
zobacz więcej
16 lip
Odejścia z Czarnych
EKSTRALIGA "Pożegnania w Czarnych"
zobacz więcej
15 lip
Sparing. UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 4-1
EKSTRALIGA "Klęska w Łodzi na początku przygotowań"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć

Partnerzy

Sponsorzy Klubu oraz Akademii