Aktualności
#
wróć do listy
10 lip
Nowy sztab Czarnych: Adrian Cioch, II Trener

W przerwie letniej trener Grzegorz Majewski rozbudował swój sztab szkoleniowy. Do zespołu dołączyło aż trzech wartościowych szkoleniowców. Tak jak obiecaliśmy, przedstawiamy krótko sylwetki naszych nowych członków sztabu szkoleniowego.  Adrian Cioch, II Trener.


ADRIAN CIOCH, II Trener

Trenera Adriana akurat nie trzeba chyba nikomu w naszym klubie bliżej przedstawiać. Urodzony 29 lipca 1978 roku zawsze pogodny szkoleniowiec blisko od dwunastu lat, z krótką przerwą, związany jest z naszym klubem. Lojalność do barw klubowych była jednym z powodów pojawienia się trenera Adriana w pierwszym zespole, ale nie głównym. Tym głównym powodem wydają się być wysokie recenzje jakie trener Cioch uzyskał pracując w ostatnim czasie u boku trenerki Urszuli Bydlińskiej przy zespole rezerw. Trener Adrian posiada licencję trenerską UEFA B, ma na swoim koncie wiele kursokonferencji szkoleniowych i bardzo wysoko oceniony staż trenerski w Zagłębiu Sosnowiec u boku trenera Dariusza Dudka.
Praca z pierwszym zespołem nie będzie nowością dla trenera Adriana Ciocha, w przeszłości pracował już na tym stanowisku będąc asystentem trenerki Agnieszki Drozdowskiej. Jego duża wiedza i doświadczenie będą niezwykle przydatne w pracy z pierwszym zespołem.
Autor: Janusz Dyszkowski


Wróć do listy
13 lis
Wywiad z Darią Polańską - podsumowanie rundy jesiennej 2018
KADETKI "Wywiad z Darią Polańską"
zobacz więcej
13 lis
Camp rocznika 2011 na obiektach Czarnych
AKADEMIA "Camp na Czarnych"
zobacz więcej
12 lis
"Złote chłopaki Chodora" - Michał Świątek
AKADEMIA "Złotka Chodora - Michał Świątek"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć

Partnerzy

Sponsorzy Klubu oraz Akademii