Aktualności
#
wróć do listy
20 luty
Natalia Grajcar zawodniczką Czarnych Sosnowiec!

NATALIA GRAJCAR W CZARNYCH SOSNOWIEC!

Nową zawodniczką naszego klubu została Natalia Grajcar, która przechodzi do Czarnych na zasadzie transferu czasowego z drugoligowej Skry Częstochowa. Siedemnastolatka gra na pozycji bocznej pomocniczki, dotychczas związana była głównie z częstochowskimi klubami, jest wychowanką Gola Częstochowa, następnie reprezentowała barwy Stradomia Częstochowa, który potem przejęła wspomniana Skra, czyli obecny lider II Ligi grupy zachodniej.Fot. Dawid Juszczyk

"
Przychodząc do Czarnych znałam już kilka zawodniczek z boiska, więc było mi się łatwiej zaaklimatyzować. Mimo, że jestem tu chwilę już mogę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem jakości treningów i profesjonalizmu jaki prezentują zawodniczki oraz sztab szkoleniowy" - ocenia swoje pierwsze dni w naszym klubie zawodniczka.
Co do swojej decyzji o zmianie barw klubowych Natalia również nie ma wątpliwości: "
W pewnym momencie swojej kariery stwierdziłam, że aby rozwijać się dalej potrzebna mi jest zmiana klubu i uznałam, że Czarni Sosnowiec będą odpowiednim miejscem dla rozwoju moich umiejętności".

Miejmy zatem nadzieję, że utalentowana piłkarka zrealizuje w naszym klubie swoje plany. Póki co Natalia rozpoczęła treningi z drugim zespołem, który jest bacznie obserwowany przez sztab szkoleniowy "jedynki", życzymy więc samych sukcesów w naszym klubie!

WITAMY W CZARNYCH NATALIA!!!Autor: Janusz Dyszkowski
Wróć do listy
26 luty
UKS BAP Gol Bieruń Partnerem Czarnych Sosnowiec!
KKS CZARNI "Gol Bieruń Partnerem Czarnych"
zobacz więcej
24 luty
Michał Wasik Dyrektorem ds. marketingu
KKS CZARNI "Nowy Dyrektor ds. marketingu"
zobacz więcej
22 luty
Sebastian Stemplewski o ostatnim meczu sparingowym
EKSTRALIGA "Opinia o meczu z Prądniczanką"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć