Aktualności
#
wróć do listy
19 cze
Nasze rezerwy zakończyły sezon
Nasze rezerwy zakończyły sezon
Wczoraj nasza druga drużyna zakończyła sezon w 3. lidze wysokim zwycięstwem 8:0 z Unią Opole. Po dwa gole strzeliły Klaudia Tobiczyk i Wiktoria Barczyk, po jednym dołożyły Gabriela Kuczyńska, Dominika Misztal, Daria Długokęcka i Klaudia Zygulska. Nasze rezerwy kończą sezon na 2. miejscu w III grupie, ze stratą 3 punktów do Ślęzy Wrocław. Wrocławiankom gratulujemy awansu.
Pozostaje niedosyt, ale trzeba docenić wiele pozytywnych aspektów pełnych walki miesięcy składających się na sezon 2021/22. 
Trudno jednoznacze powiedzieć czy sezon był udany czy nie. Powiedziałbym że było sporo pozytywów, do których zaliczam: wygraną Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, 1/8 Pucharu Polski na szczeblu centralnym, powołania do Reprezentacji Polski młodzieżowych aż 12 zawodniczek z naszej druzyny, debiuty i występy naszej młodzieży w pierwszej drużynie w Ekstralidze, wygranie 20 meczów w sezonie (tylko i aż 2 porażki), nie stracilismy bramki na naszym boisku. Szkoda mimo wszystko drugiego miejsca w lidze i brak awansu do II ligi. Patrząc na plusy i minusy jestem zadowolony z rozwoju drużyny I personalnie zawodniczek, lecz drzazgą w sercu jest ten brak awansu. Dziękuję za ciężką pracę i cały sezon dziewczynom, sztabowi oraz zarządowi i liczę że przyszły sezon będzie jeszcze lepszy. - powiedział po zakończonym sezonie trener naszych rezerw Adrian Cioch.
Dziękujemy sztabowi i naszym piłkarkom za zaangażowanie i życzymy udanego letniego wypoczynku. Nowy sezon przyniesie kolejne wyzwania.
Wróć do listy
05 lip
Nasze kadrowiczki pełne optymizmu
Nikol Kaletka i Zofia Buszewska miały krótkie urlopy ze względu na zgrupowanie kadry Polski. 
zobacz więcej
05 lip
Stanovic o rozpoczęciu przygotowań
Nadja Stanovic o początku przygotowań do nowego sezonu. 
zobacz więcej
05 lip
Nicole Zając żegna się z Czarnymi
Kontrakt Nicole Zając dobiegł końca. Piłkarka żegna się z Czarnymi. 
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć