Aktualności
#
wróć do listy
08 lis
Nasz klub Partnerski największą sensacją Pucharu Polski!

Nasz klub Partnerski KA 4 resPect Krobia jest największą dotychczasową sensacją trwajacej edycji Pucharu Polski! Trzecioligowy zespół zameldował się właśnie w IV rundzie PP. W dniu dzisiejszym KA 4 pokonał na własnym Stadionie lidera 1 ligi kobiet ALPG Gdańsk 3-2! Mecz osobiście oglądała specjalnie oddelegowana z naszego klubu Dagmara Grad, wcześniej w specjalnym filmiku wsparcie dla dziewczyn z KA 4 udzieliła przebywająca na zgrupowaniu Reprezentacji Polski Anna Szymańska, a od wczesnych godzin porannych oczekiwaliśmy z niecierpliwością na pierwszy gwizdek, a potem na wieści z boiska. Udało się! Niemożliwe nie istnieje! Gratulujemy! :)


Fot. Archiwum prywatne Dagmara Grad

Autor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
13 lis
Zapisy na Czarni Cup 2020
AKADEMIA "Czarni Cup 2020 - wolne miejsca!"
zobacz więcej
11 lis
Juniorzy. Czarni Sosnowiec - Znicz Kłobuck 3-0
AKADEMIA "Ważna wygrana juniorów!"
zobacz więcej
10 lis
U-15. Wisła Skoczów - Czarni Sosnowiec 2-10
U15 "Czarne gromią w Skoczowie"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć