Aktualności
#
wróć do listy
08 lis
Nasz klub Partnerski największą sensacją Pucharu Polski!

Nasz klub Partnerski KA 4 resPect Krobia jest największą dotychczasową sensacją trwajacej edycji Pucharu Polski! Trzecioligowy zespół zameldował się właśnie w IV rundzie PP. W dniu dzisiejszym KA 4 pokonał na własnym Stadionie lidera 1 ligi kobiet ALPG Gdańsk 3-2! Mecz osobiście oglądała specjalnie oddelegowana z naszego klubu Dagmara Grad, wcześniej w specjalnym filmiku wsparcie dla dziewczyn z KA 4 udzieliła przebywająca na zgrupowaniu Reprezentacji Polski Anna Szymańska, a od wczesnych godzin porannych oczekiwaliśmy z niecierpliwością na pierwszy gwizdek, a potem na wieści z boiska. Udało się! Niemożliwe nie istnieje! Gratulujemy! :)


Fot. Archiwum prywatne Dagmara Grad

Autor: Janusz DyszkowskiWróć do listy
27 maj
Andrea Horvathova z nowym kontraktem!
EKSTRALIGA "Adka na dłużej!"
zobacz więcej
27 maj
Wiktoria Kuciewicz z nowym kontraktem!
EKSTRALIGA "Kucia na dłużej!"
zobacz więcej
23 maj
Oświadczenie Zarządu KKS Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "Oświadczenie Zarządu"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć