Aktualności
#
wróć do listy
20 paź
Nadja Stanovic na zgrupowaniu Reprezentacji Czarnogóry

NADJA STANOVIC NA ZGRUPOWANIU REPREZENTACJI CZARNOGÓRY

Na zgrupowaniu Reprezentacji Czarnogóry w Podgoricy przebywa nasza skrzydłowa Nadja Stanovic. Jej Reprezentacja przygotowuje się do spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Świata. Czarnogórzanki zmierzą się najpierw z Reprezentacją Azerbejdżanu (21.10.), a następnie podejmowały będą faworyta grupy Reprezentację Danii (26.10.). Oba te spotkania odbędą się w Podgoricy.
Jak do tej pory podopieczne Mirko Maricia zajmują trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów w dwóch wyjazdowych meczach z Bośnią i Herzegowiną (3-2) oraz Rosją (0-5).
Nadja jest stałym bywalcem zgrupowań swojej kadry. We wcześniejszych latach regularnie powoływana była w kategoriach U17 i U19, a teraz wywalczyła pewne miejsce w kadrze A.
Nasza skrzydłowa od 14 roku życia przebywa w Polsce, najpierw reprezentowała barwy UKS SMS Łódź, a następnie GKS Katowice. Przed obecnym sezonem wzmocniła nasz zespół z miejsca stając się czołową zawodniczką pierwszej jedenastki.
Trzymamy kciuki za dobre występy Nadji oraz zwycięstwa w meczach eliminacyjnych!Fot. Archiwum prywatne Nadja StanovicAutor: Janusz Dyszkowski
Wróć do listy
23 gru
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
Nadchodzi świąteczny czas. Niech upłynie nam w spokojnej atmosferze. Zdrowia i spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2023 Roku.
zobacz więcej
09 gru
Ten zespół jeszcze nas wszystkich zaskoczy
Rozmowa z Grzegorzem Majewskim, dyrektorem sportowym Czarni Antrans Sosnowiec.
zobacz więcej
28 lis
Obrończynie trofeum grają dalej
Nasze zawodniczki wciąż w grze o Puchar Polski
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć