Aktualności
#
wróć do listy
12 cze
Mini Mistrzostwa Świata roczników 2011 i 2012

MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA ROCZNIKÓW 2011 I 2012

W dnia 10.06.2018 w Bieruniu zostaly rozegrane Mini Mistrzostwa Świata. Każdy zespół był przedstawicielem jakiegoś kraju. Nasz rocznik 2011 wylosował reprezentację Anglii. Mecze odbywały się na trzech boiskach w zdrowej, sportowej i mundialowej atmosferze. W I fazie turnieju nasza drużyna rozegrała swoje mecze z Meksykiem, Brazylią i Niemcami. Grupa była silna, a mecze niezwykle zacięte. Oglądaliśmy mnóstwo akcji zespołowych oraz indywidualnych. Oczywiście, nie zabrakło tego co w futbolu najlepsze, pięknych bramek ;)
W drugiej fazie rozegraliśmy mecze z Francją, Brazylią oraz Polską. Turniej bardzo fajnie zorganizowany. Można było poczuć atmosferę zbliżajacych się mistrzostw ;)

"Jestem bardzo zadowolona z zawodników - chwaliła po turnieju swój zespół trenerka Patrycja Luty - bo praca którą wkładamy na treningach procentuje. Za postawę zawodników na boisku jak i po za nim należą się wielkie brawa".

Anglia skład: Wiktor Baliński, Miłosz Elżbieciak, Julian Skiba, Konrad Siba, Alan Jabczyński, Eryk Huta, Mateusz Kalwa, Bruno Bagadziński, Piotr Marek i Filip Mizerski
Tego samego dnia co turniej rocznika 2011 odbył się również turniej dla rocznika 2012. W godzinach popołudniowych wyszło piękne słonko nad Bieruńskie boiska i wtedy na boiska wybiegły najmłodsze dzieciaczki. Nasza drużyna wylosowała Meksyk i tak jak nasi strasi koledzy graliśmy z Niemcami, Anglią oraz Brazylią.

"Mecze były niezwykle zacięte, dużo akcji indywidualnych, a bramek chyba milon" - relacjonowała trenerka Patrycja

Meksyk wystapił w składzie: Natalia Białas, Dominik Halama, Franek Wnukowski, Kacper Derek, Kacper Książek, Alan Szkutnik, Bruni Szkutnik, Oliwier Wnuk, Adam Mędrzak

W drugiej fazie turnieju nasz zespół grał z Japonią, Kamerunem i Polską


Autor: Patrycja Luty, Janusz Dyszkowski
Wróć do listy
16 luty
Zapowiedź. Czarni II Sosnowiec - MKS Myszków
KADETKI "Kolejny sprawdzian młodzieżówki"
zobacz więcej
13 luty
Zapowiedź. KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec
EKSTRALIGA "W niedzielę ćwierćfinał PP"
zobacz więcej
12 luty
Będzie transmisja LIVE z Bydgoszczy!!!
EKSTRALIGA : "LIVE z Bydgoszczy"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć