Aktualności
#
wróć do listy
04 kwi
Marcowy raport rocznika 2011


MARZEC Z ŻAKAMI

Marzec dla naszych chłopców z rocznika 2011 był bardzo intensywny, zespół brał udział w dwóch turniejach halowych oraz jednym pod balonem, dodatkowo rozegrał jeden sparing.Fot. Archiwum prywatne Patryk KuraSparing z zespołem MUKP Dąbrowa Górnicza:

Nasz zespół rozegrał ponad godzinny mecz kontrolny z zespołem z Dąbrowy Górniczej i od początku dominował na boisku, dzięki czemu pewnie zwyciężył z przewagą kilku bramek.

Skład: Filip Dziewior, Alan Jabczyński, Wiktor Baliński, Adrian Kowalski, Julian Skiba, Konrad Siba, Marcel Hałda

Turnieje Halowe w Czeladzi i Sosnowcu:

Turnieje halowe, czyli kolejne ciekawe spotkania dla naszych chłopców. W marcu naszej druzynie przyszło rywalizować m.in z takimi zespołami jak Stadion Śląski Chorzów, Kolejarz Gliwice, CKS Czeladź, Włókniarz Konstantynów Łódzki, FA Zawiercie, Forteca Świerklany, Górnik Sosnowiec, Forteca Świerklany, Champions Będzin, Górnik Jaworzno, Champions Orzesze. Były zwycięstwa, remisy jak również i porażki, najważniejsze jednak, że chłopcy zebrali kolejne cenne doświadczenie, które będą procentować w kolejnych miesiącach dla naszych zawodników.

Udział w turniejach wzięli: Filip Dziewior, Konrad Siba, Julian Skiba, Alan Jabczyński, Wiktor Baliński, Kacper Hanytkiewicz, Miłosz Elżbieciak, Bruno Bagadziński, Piotr Marek, Marcel Hałda


Turniej pod balonem przy Kresowej:

Nasz zespół na koniec miesiąca wystąpił w mini turnieju pod balonem organizowanym przez Zagłębie Sosnowiec, mogliśmy sprawdzić się na tle silnych zespołów. Oprócz gospodarza wystąpiły m.in. Skra Częstochowa, APN Czeladź, Szombierki Bytom, AMP Pszczyna czy Zew Sosnowiec. Znakomita postawa, gdzie w trakcie dwóch godzin gry podopieczni Patryka Kury odnoszą pięć zwycięstw jeden remis i tylko jedną porażkę.
Cieszy przede wszystkim duża ilość strzelonych bramek przez naszych chłopców w każdym spotkaniu.

Skład: Filip Dziewior, Adrian Kowalski, Wiktor Baliński, Alan Jabczyński, Bruno Bagadziński, Piotr MarekAutor: Janusz Dyszkowski, Patryk KuraWróć do listy
26 cze
Wywiad. Patricia Fischerova ocenia zakończony sezon
EKSTRALIGA "W naszej drużynie drzemie ogromny potencjał"
zobacz więcej
25 cze
Ekstraliga. Podsumowanie sezonu 2018/2019
EKSTRALIGA "Podsumowanie sezonu"
zobacz więcej
25 cze
Wywiad. Daria Długokęcka młoda supersnajperka
KADETKI "Wywiad z Długą"
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć