Aktualności
#
wróć do listy
30 lip
Kolejny sparing za nami
Kolejny sparing za nami

Dziś przy Mireckiego w meczu kontrolnym numer 3, trener Robert Stanek sprawdził dyspozycję swoich podopiecznych, na dwa tygodnie przed startem nowego sezonu Ekstraligi kobiet, na tle łódzkiego SMS-u. W trakcie przedsezonowych przygotowań postawiliśmy nie na ilość, a jakość meczów sparingpartnerów. Przypomnijmy – wcześniej nasze panie w wjazdowych spotkaniach kontrolnych zremisowały 3:3 ze Sparkiem Myjava oraz pokonały 1:0 FC Slovacko.

W pierwszej połowie dzisiejszej kontrolnej potyczki z aktualnymi Mistrzyniami kraju ofensywnie grające łodzianki zmusiły formację obronną KKS-u do intensywnej pracy. Gospodynie zaatakowały śmielej po przerwie czego efektem było trafienie na wagę zwycięstwa autorstwa Kornelii Grosickiej.

- To był bardzo ciężki mecz. Wszak łodzianki to grające w Lidze Mistrzyń złote medalistki Mistrzostw Polski. Miały sporo sytuacji, ale na szczęście z nich nie skorzystały. Nasza bramkarka stanęła na wysokości zadania. Na szczęście po błędzie bramkarza drużyna SMS-u skapitulowała po strzale Kornelii Grosickiej. Na pewno jestem zadowolony jeśli chodzi o wynik, ale pamiętajmy, że z drużyny odeszło wiele kluczowych zawodniczek. Musimy to wszystko układać. Jeśli chodzi o pracę z tą kadrą, którą mam w szatni, jestem mile zaskoczony. Drużyna jest bardzo zaangażowana i to jest najważniejsze w tym wszystkim – powiedział po meczu trener Robert Stanek.

Przypomnijmy - w przyszłą sobotę sosnowiczanki zakończą serię gier sparingowych potyczką z UJ-em Kraków. 

Fot. Łukasz Konieczny


Wróć do listy
10 sie
Prezes i trener Czarnych przed ligą
Polecamy nowy film na YouTube - w nim wywiad z prezesem i trenerem Czarnych przed sezonem. 
zobacz więcej
10 sie
Kadra na jesień 2022/23
Zobaczcie nasze zdjecie grupowe przed rundą jesienną sezonu 2022/23. 
zobacz więcej
10 sie
Nowy sezon tuż tuż :)
Nie możemy się już doczekać startu nowego sezonu. Przygotowania na ostatniej prostej. 
zobacz więcej

Historia
klubu

Kadra
Ekstraligi

Terminarz
spotkań

Galeria
zdjęć